Kasia Stankiewicz jest już po ślubie?

Kasia Stankiewicz jest jedną z najbardziej tajemniczych osób w polskim show-biznesie. O jej życiu uczuciowym wiemy naprawdę niewiele.

Katarzyna Stankiewicz jest bardzo tajemniczą osobą
Katarzyna Stankiewicz jest bardzo tajemniczą osobąArtur ZawadzkiReporter

Stankiewicz ma dziś 42 lata i znów koncertuje z Varius Manx. Gdy zastępowała Anitę Lipnicką na miejscu wokalistki zespołu, miała zaledwie 19 lat. Rok wcześniej wygrała odcinek "Szansy na sukces" z grupą Roberta Jansona. To właśnie Stankiewicz zaśpiewała ich największy hit pt. "Orła cień".

Po odejściu z Varius Manx w 2000 roku, poświęciła się karierze solowej. Wydała cztery albumy i wylansowała kilka przebojów. W 2004 roku na świat przyszedł syn pani Katarzyny - Frederick ze związku z kompozytorem i producentem Radosławem Łuką. Para była związana ze sobą przez wiele lat. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu.

Trzy lata temu media obiegła informacja, że Stankiewicz znów jest zakochana. Jej wybrankiem jest podobno niejaki Vito - kierownik ekipy technicznej.

Nic dziwnego, że najnowsze zdjęcie piosenkarki sprowokowało jej fanów do pytań o... ślub! Stankiewicz ma bowiem na sobie długą, białą sukienkę.

"Jak ślubna", "Ślubna?", "To będzie ślub roku" czy "A już myślałam, że za mąż wychodzisz" - możemy przeczytać w komentarzach.

Myślicie, że faktycznie jest coś na rzeczy? Jeśli tak - serdecznie gratulujemy!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas