Reklama

Katarzyna Cichopek poczuła wiosnę! Odsłoniła zgrabne nogi

Katarzyna Cichopek po trudnym momencie w swoim życiu, jakim było rozstanie z mężem po 17 latach związku, najwidoczniej nabiera sił i wygląda wprost kwitnąco. Służy jej także nadchodząca wiosna i gwiazda serialu "M jak miłość" dosłownie zachwyca w nowych, wiosennych stylizacjach. Wzrok przyciąga w nich nieziemska figura aktorki.

Katarzyna Cichopek otrząsnęła się po rozstaniu z mężem?

Katarzyna Cichopek to zawsze uśmiechnięta, radosna i pełna energii do życia polska gwiazda, która przez lata pracy w show-biznesie doczekała się grona wiernych fanów. 

 Ostatnie tygodnie jednak nie były najłatwiejsze dla aktorki. Po 17 latach związku, w którym wraz z Marcinem Hakielem doczekała się dwójki wspaniałych dzieci, aktorka i tancerz postanowili się rozstać. 

Wówczas przez pewien czas na twarzy Katarzyny Cichopek trudno było dojrzeć chociażby ślad uśmiechu, gwiazda chudła w oczach, a na twarzy pojawiło się zmęczenie. 

Jednak najwidoczniej ten trudny czas już jest za nią, bo na najnowszych zdjęciach, które pojawiają się na jej profilu, Katarzyna Cichopek wygląda zachwycająco. 

Katarzyna Cichopek i jej wiosenna szafa zachwycają! Co za stylizacje!

Wiele wskazuje na to, że sił do rozpoczęcia nowego etapu życia, dodała jej nadchodząca wiosna! Nie jest tajemnicą, że gwiazda uwielbia słońce i to właśnie ono nastraja ją pozytywnie każdego dnia. 

Reklama

Widać to także po jej stylizacjach, bo aktorka najwidoczniej już wymieniła garderobę z zimowej na wiosenną. Na zdjęciach, które publikuje, chwali się nowymi, lekkimi stylizacjami, które podkreślają jej zgrabną sylwetkę i eksponują obłędne nogi! 

Fani oczywiście zauważyli tę zmianę i nie szczędzą jej komplementów w komentarzach! W wiosennej szafie Katarzyny Cichopek nie brakuje kobiecych, zwiewnych sukienek, lekkich, krótkich kurtek i kusych spódniczek! 

To właśnie tymi stylizacjami zachwyca fanów Katarzyna Cichopek, a kto wie, może komuś jeszcze tej wiosny zawróci w głowie? 

***

Zobacz również: 

Kasia Cichopek zalicza wpadkę w "PNŚ"? Goście przyszli z pomocą!

Kasia Cichopek pokazuje pupę na nowy rok! Fani podzieleni...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel się rozwodzą. Wydali oświadczenie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy