Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek przeszła metamorfozę. Pochwaliła się efektami pracy fryzjera

Katarzyna Cichopek należy do grona tych gwiazd, które niezwykle rzadko eksperymentują ze swoim wyglądem. Aktorka stawia na naturalność, decydując się najczęściej na lekki makijaż i burzę loków, która towarzyszy jej niemal każdego dnia. Tym razem postanowiła zaszaleć. W sieci pochwaliła się efektem metamorfozy, której poddała się w salonie fryzjerskim.

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda zyskała szeroką rozpoznawalność dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Wkrótce jej kariera nabrała tempa, a dziś Katarzyna Cichopek współprowadzi program "Pytanie na śniadanie", a wkrótce rozpocznie również własny program wnętrzarski.

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

Katarzyna Cichopek przeszła metamorfozę. Bujne loki odeszły w niepamięć

Katarzyna Cichopek jest również niezwykle aktywna w social mediach. Jej instagramowy profil śledzi obecnie ponad pół miliona internautów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych postów. Gwiazda słynie bowiem ze swojego stylu, na którym wzoruje się wiele kobiet. To właśnie modne stylizacje przeważają na profilu aktorki.

Nie brakuje jednak smaczków z życia prywatnego. Aktorka chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Tym razem pochwaliła się efektem drobnej metamorfozy, której poddała się w salonie fryzjerskim. Największym zaskoczeniem zdaje się być brak bujnych loków.

Reklama

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek zaszalała u fryzjera. Oto efekty!

Ciemne i kręcone włosy Katarzyny Cichopek są jednym z jej głównych znaków rozpoznawczych. Aktorka zdaje sobie z tego sprawę, niezwykle rzadko eksperymentując z fryzurą. Tym razem zapragnęła jednak drobnej zmiany. Szybko pokazała internautom swoje nowe uczesanie.

Gwiazda nie kryje zadowolenia ze swojego wyglądu. Bezwzględnie delikatna koloryzacja, pogłębiająca naturalny kolor włosów aktorki, idealnie podkreśla jej urodę.

Zobacz również: Monika Mielnicka: Młoda gwiazda „M jak miłość” kipi seksem na plaży!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy