Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek w doskonałej formie!

Kasia Cichopek od kilku lat zachwyca doskonałą figurą. Nawet kwarantanna jej nie zaszkodziła, wręcz przeciwnie! Kasia nawet siedząc w domu wykorzystała ten czas na ćwiczenia, czego efekty można dostrzec gołym okiem.

Kiedy Katarzyna Cichopek pojawiła się w mediach, była młodziutką, pulchną aktorką, która miała zbyt mało wiary we własne możliwości. 

Reklama

Jej pojawienie się w "Tańcu z Gwiazdami" jednak odmieniło wszystko! Stała się rozpoznawalną gwiazdą, która dodatkowo gubiła zbędne kilogramy na tanecznym parkiecie. 

To jednak nie było najważniejsze. Najbardziej istotne dla Kasi było to, że w programie znalazła miłość życia, którą okazał się być jej taneczny partner - Marcin Hakiel. 

Przy nim aktorka rozkwitła, a jej wdzięki do dziś podziwiają mężczyźni w całej Polsce. Taniec przyniósł jej nie tylko pasję i radość, ale także idealną sylwetkę. 

Nie zmieniły tego nawet dwie ciąże Kasi, ani obecna sytuacja pandemiczna - wiele osób pozamykanych w domu, traciło motywację do ćwiczeń i przestrzegania diety. 

Jednak u Kasi było zupełnie inaczej! Patrząc na jej zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych, można odnieść wrażenie, że gwiazda nadal chudnie, a młodzieńczego wyglądu może pozazdrościć jej niejedna młodsza od Kasi koleżanka. 

***
Zobacz również: 


Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program  


Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | odchudzanie | dieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje