Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek zapadła się pod ziemię podczas programu!

Katarzyna Cichopek od 2019 roku jest współprowadzącą program TVP "Pytanie na śniadanie". Choć aktorka i prezenterka jest lubiana i rzadko popełnia błędy na planie, to właśnie zaliczyła dość zaskakującą wpadkę. A wszystko przez buty!

Katarzyna Cichopek, aktorka znana z serialu "M jak miłość" od kilku już lat jest prezenterką programu "Pytanie na śniadanie". Program prowadzi z Maciejem Kurzajewskim, a ich relacja, wykraczająca ponoć daleko poza sprawy zawodowe, cieszy się od wielu miesięcy sporym zainteresowaniem fanów. 

Katarzyna Cichopek nieźle radzi sobie z formatem programu "na żywo", jest lubiana przez widzów, spontaniczna i uśmiechnięta i rzadko zalicza poważniejsze wpadki. Podczas ostatniego wejścia na żywo doszło jednak do dość niespodziewanej sytuacji! 

Zobacz również: Katarzyna Cichopek ma nowego partnera? Fani zachwyceni! 

Reklama

Katarzyna Cichopek zapadła się pod ziemię podczas programu. Ale wpadka!

Katarzyna Cichopek pojawiła się ostatnio w "Pytaniu na śniadanie" u boku Aleksandra Sikory. Podczas wejścia "na żywo" aktorka i prezenterka zaliczyła jednak wpadkę! Nagrania miały miejsce w plenerze, a Cichopek ochoczo zabrała się za... sadzenie roślin. Gwiazda nie przygotowała się jednak odpowiednio do tego zadania i w pewnym momencie zaczęła zapadać się pod ziemię! Z pomocą natychmiast ruszył jej Aleksander Sikora, ale prezenterka nie ucierpiała, a wręcz była mocno ubawiona swoją wpadką. 

Katarzyna Cichopek jest drobną, niską kobietą, nic dziwnego więc, że najczęściej sięga po szpilki i buty na wysokim obcasie. Jak się jednak okazało, nie był to najlepszy wybór na plenerową odsłonę lubianej "śniadaniówki". 

Zobacz również:

Nie żyje Piotr Balicki. Prezenter miał tylko 38 lat!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | wpadki | wpadki w telewizji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy