Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła stylizacją. Co za blask

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnio rzadko pojawia się na wydarzeniach branżowych. Gwiazda telewizji zajęta jest osiąganiem szczytowej formy i trenowaniem do nowego projektu o charakterze sportowym. Dlatego zaskoczyła swoją obecnością wraz z mężem na premierze filmu "Kuba" o Kubie Błaszczykowskim. Patrząc na nią, trudno uwierzyć, że gwiazda ma 45 lat.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan VIPHOTO/East NewsEast News

Całe dnie poświęca na budowanie formy życia. Doskonała sylwetka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan zaczynała swoją przygodę z telewizją od programu "Perfekcyjna Pani Domu", którego była prowadzącą. Od tego momentu jej kariera ewoluowała i dziś gwiazda jest nie tylko cenioną prowadzącą różne programy, była także prezenterką programu śniadaniowego, ale także rozwija się w świecie biznesu i uczy się od lat prowadzenia własnej marki.

Godziny spędzone na bieganiu, pływaniu i jazdy na rowerze ciekawiły fanów - skąd aż taka nagła pasja u gwiazdy do sportu? Okazało się, że Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z gwiazd nowego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym uczestnicy zmierzą się z "ekstremalnymi wyzwaniami".

"W najbliższych miesiącach to hart ducha, skupienie, motywacja, a momentami nawet brawura staną się  codziennym niezbędnikiem Małgorzaty Rozenek-Majdan" - czytamy w oficjalnym opisie nowego show, którego gwiazdą ma być właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Stąd miesiące przygotowań, których efektem jest fenomenalna, chyba najlepsza w życiu, forma prezenterki. Nic dziwnego, że czas spędzony na siłowni, czy na basenie nie pozwala jej zbyt często bywać na wydarzeniach branżowych.

Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pojawiła się wraz z mężem, Radosławem Majdanem, na premierze filmu dokumentalnego "Kuba" o życiu piłkarza Kuby Błaszczykowskiego.

Kreacja godna gwiazdy. Przyciągnęła spojrzenia zebranych

Gwiazda przyciągnęła uwagę błyszczącą stylizacją
Gwiazda przyciągnęła uwagę błyszczącą stylizacją VIPHOTO/East NewsEast News

Małgorzata Rozenek-Majdan na tę wyjątkową okazję wybrała specjalną kreację. Gwiazda zdecydowała się założyć srebrny komplet - długą, opinającą sylwetkę spódnicę i wykonane z tego samego materiału marynarkę oraz stanik.

Materiał połyskiwał w świetle fleszy niczym dyskotekowa kula i właśnie przez to trudno było przeoczyć pojawienie się Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Choć prezenterka nie wyeksponowała tą stylizacją swojej wysportowanej sylwetki, to spod materiału ukazał sie umięśniony brzuch gwiazdy.

Do tego Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na rozpuszczone włosy i niezwykle delikatny makijaż. Patrząc na nią i na jej obecną formę, trudno uwierzyć w to, że w tym roku w czerwcu skończy ona 46 lat.

Zobacz też: 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas