Reklama

Reklama

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu

Katarzynę Skrzynecką kojarzymy raczej z mocnym makijażem. Wszystko przez wykonywaną przez nią pracę.

Wiadomo bowiem, że telewizyjny make-up to kilka warstw bardzo kryjących kosmetyków. Do tego sztuczne rzęsy, doczepy... A pani Katarzyna jest przecież od kilku lat jurorką w popularnym programie pt. "Twoja twarz brzmi znajomo".

Oprócz tego możemy oglądać ją na deskach stołecznych teatrów. Skrzynecka gra przede wszystkim w spektaklach komediowych, gdzie również wymaga się mocnej charakteryzacji.

Po długiej przerwie aktorka wróciła także na plan filmowy - w trzeciej części kultowej serii "Kogel-mogel" wcieliła się w kochającą luksus Marlenę Wolańską. Jej postać kocha nie tylko zwierzęce pirnty i wysokie obcasy, ale także... grubą warstwę podkładu i tuszu do rzęs na twarzy.

Reklama

Dlatego nie lada gratką dla fanów Skrzyneckiej okazał się filmik, który zamieściła w mediach społecznościowych. Aktorka pokazała się bowiem w naturalnym wydaniu.

Komentujący nie kryli zachwytów. "Kasiu, jesteś taka ładna bez makijażu, że szok", "Jak nastolatka bez makijażu" czy "Piękna cera i jak super bez ciężkich rzęs" - pisali.

Nam też podoba się Skrzynecka w tak naturalnym wydaniu. A wy co sądzicie?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy