Reklama

Reklama

Katarzyna Skrzynecka wygląda coraz młodziej na zdjęciach. Używa filtrów?

Katarzyna Skrzynecka niedawno zmieniła fryzurę i od tego czasu jeszcze chętniej robi sobie zdjęcia. Niedawno gwiazda znów pochwaliła się fanom na Instagramie nową fotką, a większość z nich nie kryła zachwytu jej wyglądem. Niektórzy jednak zasugerowali w komentarzach, że gwiazda używa filtrów. Myślicie, że rzeczywiście przy ich pomocy poprawia swoje zdjęcia?

Nowe zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej na Instagramie podzieliło jej fanów. Większość zachwyciła się metamorfozą gwiazdy, która od niedawna może pochwalić się nową fryzurą. 

Widać, że ostre cięcie dodało jej pewności siebie i na fotkach w social mediach aktorka prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. 

Zdaniem niektórych fanów nawet zbyt dobrze... 

Katarzyna Skrzynecka zachwyca na nowych zdjęciach. Czy to zasługa filtrów?

"Witam mam pytanie i to nie jest ukąśliwe. Dlaczego na każdym zdjęciu używa Pani udoskonaleń? Widziałam Panią na żywo i fajna z Pani babka. Co te filtry robią lat odejmują? Po co to?" - spytała aktorkę jedna z jej fanek, a Katarzyna Skrzynecka szybko zasugerowała jej w komentarzu, aby przyjrzała jej się dokładnie, ponieważ wyraźnie widać, że jej cera wcale nie wygląda idealnie.

Reklama

"(...) dobre okularki, albo nawet lupa, niech policzy Pani sobie moje zmarszczki: przy oczach, na czole, na szyi i od razu poczuje się Pani szczęśliwsza, młodsza, bystrzejsza i bez "filtru na wzroku" z komentarzami nie na temat" - odpowiedziała na jej zarzuty odnośnie poprawiania zdjęć. 

Nowe odcinki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z Katarzyną Skrzynecką obejrzysz na PolsatGo, kiedy tylko chcesz»

Czytaj również: 

Justyna Kowalczyk-Tekieli zachwyciła fanów figurą po porodzie

Anna Guzik zachwyca w kwiecistej sukience. Ale figura!

Ewa Minge informuje o stanie zdrowia. "Stoję resztkami sił"

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy