Reklama

Katarzyna Skrzynecka wypoczywa w Tanzanii. Nie obyło się bez słów krytyki

Katarzyna Skrzynecka od kilku dni wraz z rodziną wypoczywa w Tanzanii. Swoje wakacje skrzętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Obok słów zazdrości pojawiają się jednak te krytyczne. Jeden szczegół nie spodobał się internautom.

Katarzyna Skrzynecka w natłoku codziennych obowiązków znalazła chwilę na wyjazd na upragnione wakacje. Wraz z mężem Marcinem Łopuckim oraz córką Alikią wybrali egzotyczny kierunek - Tanzanię, gdzie bawią się już od kilku dni.

Zobacz również: Khloe Kardashian na zdjęciach z wakacji. Zapozowała w bikini

Katarzyna Skrzynecka szaleje w Tanzanii. "Długo marzone wakacje"

Teraz chętnie chwali się rajskimi kadrami w mediach społecznościowych. Rodzina chętnie pozuje w zapierającym dech w piersiach plenerze, dokładnie relacjonując swoją wyprawę. Instagramowy profil aktorki obfituje w niezwykłe ujęcia.

Reklama

Zobacz również: Sandra Kubicka pozuje w żółtym bikini! „Petarda!”

Katarzyna Skrzynecka na wakacjach w Tanzanii. Fani zwracają uwagę na jeden szczegół

Na jednym z najnowszych zdjęć Katarzyna Skrzynecka pozuje w objęciach męża.

"Pod jemiołą, czy pod palmą, czy pod parasolem, czy pod afrykańską akacją. Żona może być najlepszym przyjacielem człowieka" - napisała pod fotografią.

Nie wszystko przypadło jednak internautom do gustu. Fani zwracają uwagę, że aktorka niemal na wszystkich zdjęciach pozuje w pełnym makijażu.

Katarzyna Skrzynecka nic sobie jednak nie robi z uwag fanów, wciąż korzystając z uroków słońca i pięknych widoków. Jest czego zazdrościć!

Zobacz również: Edyta Pazura przeżywa trudne chwile. "Coś mam ostatnio pod górę"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | wakacje 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy