Reklama

Katarzyna Sokołowska wypoczywa na rajskich wakacjach. Pokazała się bez grama makijażu

Katarzyna Sokołowska od kilku dni wraz z rodziną przebywa na zagranicznych wakacjach. Na swoim profilu w mediach społecznościowych publikuje kadry z rajskimi krajobrazami. Pojawiło się też zdjęcie, które wywołało ogromne poruszenie wśród obserwujących. Celebrytka pokazała bowiem jak wygląda jej twarz bez grama makijażu. Co na to fani?

Kim jest Katarzyna Sokołowska?

Katarzyna Sokołowska zawodowo od lat zajmuje się reżyserowaniem pokazów mody, jednak szerszej publiczności znana jest przede wszystkim za sprawą programu "Top model", gdzie występuje jako jedna z z jurorek. Prywatnie jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Arturem Kozieją, a od lipca zeszłego roku również mamą. Po wielu nieudanych próbach zajścia w ciążę, gwiazda powitała na świecie wymarzonego syna, którego urodziła w wieku 49 lat. W lipcu tego roku Ivo Lew skończył rok.

Sokołowska na rajskich wakacjach. Pokazała twarz bez grama makijażu

Katarzyna Sokołowska ma wielkie grono fanów nie tylko przed telewizorami ale również na Instagramie - obserwuje ją tam już 397 tys. internautów. Z mediów społecznościowych można się dowiedzieć co aktualnie u niej słychać. Od kilku dni celebrytka publikuje tam zdjęcia z zagranicznych, rajskich wakacji, gdzie wybrała się wraz z rodziną. Kadry z synem oraz partnerem są licznie komentowane przez fanów, którzy życzą owocnego wypoczynku. Ostatnio Sokołowska odważyła się również zamieścić na swoim profilu zdjęcie, w którym pokazała twarz bez grama makijażu.

Reklama

Zobacz też: Kasia Sokołowska pochwaliła się uroczym zdjęciem. Takie kadry to u niej rzadkość

Ma na sobie czarny strój kąpielowy wiązany na szyi, a na głowie turban chroniący przed słońcem.

W tle widać natomiast plażę z lazurową wodą oraz słomiane parasole.

Na widok jurorki "Top Model" w tak naturalnej odsłonie fani wpadli w zachwyt. Posypało się mnóstwo komplementów.

- Pięknie, chyba nawet piękniej w tej naturalnej odsłonie

- Pięknie, naturalnie, prawdziwe

- Miło się patrzy na taki typ piękna - pisali fani w komentarzach.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy