Reklama

Reklama

Katarzyna Żak i sekret jej figury. Niebywałe, że ma 59 lat!

Katarzyna Żak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Widzowie kojarzą ją od wielu lat, jednak patrząc na jej zdjęcia, można pomyśleć, że czas się dla niej zatrzymał. Ostatnio gwiazdę zapytano o to, co robi, aby zachować zgrabną sylwetkę mimo upływu lat.

Katarzyna Żak zadebiutowała w 2002 roku rolą Aliny Krawczyk w kultowym i uwielbianym przez Polaków serialu "Miodowe lata". Jeszcze większą sławę zdobyła jako Solejukowa w "Ranczu". Nie tylko jej aktorski dorobek jest jednak godny podziwu. Ostatnio gwiazda została zapytana o to, co robi, żeby wciąż zachwycać idealną sylwetką.

Katarzyna Żak zdradza sekret idealnej sylwetki

W tym tygodniu gwiazda gościła na premierze perfum Doroty Goldpoint. Reporterka "Jastrząb Post" zadała jej pytanie o to, co robi, aby zachować młodzieńczy wygląd. Aktorka na wstępie zażartowała, że po prostu zakłada świetnie skrojone garnitury.

Reklama

Katarzyna Żak dodała również, że aby czuć się lepiej w swojej skórze, stosuje różne zabiegi, ale też dba o odpowiednie nawilżenie cery. 

- Mam różne koncepcje i np. leży u mnie na stoliku zaproszenie na masaż kobido. I ja przez półtora miesiąca tam nie dotarłam. A bo jestem tu umówiona, tam umówiona, tu do swojej pani kosmetyczki na zabiegi nawilżające, bo ja mam bardzo suchą skórę, naczynkową, też nie wszystko mogę robić, muszę uważać na to. Staram się tę buzię pielęgnować i na pewno moim odkryciem ostatnich lat jest olejowanie twarzy - dodała aktorka.

***

Zobacz także:

Iza z "Królowych życia" przeszła metamorfozę. Fani są jednak zaniepokojeni!

Anna Lewandowska chwali się świątecznym zdjęciem. Fani krytykują jedną rzecz

Dominika Gwit odlicza do porodu i żartuje sama z siebie. "Brawa za dystans"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Żak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy