Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska niemal nago przed kamerą. Ma ciało nastolatki!

Katarzyna Zielińska bez problemu utrzymuje szczupłą sylwetkę. Aktorka kilka lat temu postanowiła schudnąć i w tym postanowieniu udaje jej się przetrwać. Jak prezentuje się w stroju kąpielowym? Ma figurę nastolatki!

Katarzyna Zielińska jest lepsza od koleżanek na Tik Toku

Katarzyna Zielińska wiedzie prym w mediach społecznościowych. Aktorka pochodząca z Małopolski ma dystans do siebie. Filmiki, które umieszcza na Tik Toku, cieszą się coraz większą popularnością. 

"Comment ca va" Katarzyna Zielińska tańczy w stroju kąpielowym z wycięciami

Ujęcia nagrywane w garderobie mają jeden wspólny mianownik. Zielińska wspólnie z koleżanką przebierają się w kostiumy i używają rekwizytów, które są pod ręką. Ostatnio Zielińska włożyła kolorową perukę i kusy kostium kąpielowy. We włosach w odcieniach różu i błękitu było aktorce do twarzy... 

Koniec z fryzurą na chłopczycę. Katarzyna Zielińska zapuszcza włosy!

Czy o takiej długości włosów marzy bohaterka "Barw szczęścia", która przez ostatnie miesiące zapuściła swoje naturalne włosy? Kto wie, kto wie... Po Zielińskiej można spodziewać się wszystkiego. 

Reklama

Ile lat ma Katarzyna Zielińska?

Choć aktorka jest już po czterdziestce, figury może jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Trzeba przyznać, że 41-letnia gwiazda wygląda obłędnie, a do tego te kocie ruchy. Patrząc na całość, uśmiech sam ciśnie się na usta. Co sądzicie o poczuciu humoru ulubienicy publiczności?

***
Zobacz także:

Mena Suvari: Jak zmieniła się przez lata?

Joanna Koroniewska posiniaczona! Tłumaczy co się stało

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje