Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska odnosi sukcesy nie tylko jako aktorka

Spektakl muzyczny "Sofia de Magico" produkowany przez Katarzynę Zielińską został wyróżniony przez prestiżowy magazyn "Teatr" i uznany za jeden z najlepszych w sezonie 2013/2014.

Aktorka nie kryje satysfakcji z tego, że krytycy docenili efekty jej pracy i zapewnia, że świetnie czuje się w roli producentki. Właśnie trwają przygotowania do kolejnego spektaklu.

- Bycie producentką to dla mnie ogromny zaszczyt, ale też i odpowiedzialność, dlatego staram się znaleźć czas i siłę, by dopilnować wszystkiego. Oprócz tekstu i wyboru reżysera mam też wpływ na scenografię, makijaże czy kostiumy. Oczywiście odpowiadam też razem z reżyserem, Teatrem Roma i twórcami spektaklu za dobór aktorów. To daje ogromną radość i satysfakcje - powiedziała Katarzyna Zielińska, aktorka i producentka.

Reklama

Katarzyna Zielińska podkreśla, że takie wyróżnienie jest dla niej motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań. Aktorka zapewnia, że jeszcze nie raz spróbuje swoich sił jako producentka i zdradza, że już rozpoczęła prace nad nowym spektaklem.

- Sprawdziłam dwukrotnie swoje siły, wyszło nieźle, zobaczymy, co teraz. Kolejny projekt będzie muzyczny. Teraz jest pisany scenariusz, na wiosnę zaczynamy próby, więc trzymajcie kciuki. Będzie to większe show, z większym rozmachem. Sukcesy poprzednich spektakli dodały mi odwagi, by spróbować z czymś większym - zdradza Katarzyna Zielińska.

Pierwszą sztuką, przy której Zielińska pracowała zarówno jako aktorka, jak i producentka, był spektakl "Berlin, czwarta rano". Część funduszy na jego produkcję gwiazda samodzielnie pozyskała od sponsorów. Po dwóch latach doświadczeń przyznaje, że bardzo dobrze czuje się w roli producentki, bo zawsze miała smykałkę do interesów.

- Siedzę wieczorami przed komputerem i podliczam, czy na wszystko starczy, czy bilans się zgadza. Zastanawiam się też, czy się uda, czy przyjdą recenzenci, i najważniejsze - czy przyjdzie publiczność. Zawsze też walczę o dobre miejsce, dobrą scenę w Warszawie - powiedziała Katarzyna Zielińska w wywiadzie udzielonym podczas prezentacji trendów w makijażu na jesień 2014 w perfumerii Sephora.

 

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje