Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska zaszalała z fryzurą. Postawiła na letni look

Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę. Wraz ze słonecznymi promieniami za oknem postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Wybrała się do fryzjera, gdzie odnowiła kolor włosów i lekko je skróciła. Internauci są zachwyceni.

Katarzyna Zielińska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Sławę zyskała między innymi dzięki roli Marty Walawskiej w serialu "Barwy szczęścia", w którą wcielała się przez 10 lat. Widzieliśmy ją również w takich produkcjach jak "O mnie się nie martw", "Och, Karol 2" czy "Listy do M.".

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

Katarzyna Zielińska: życie prywatne

Pomimo napiętego grafiku aktorka znajduje sporo czasu dla rodziny. Prywatnie Katarzyna Zielińska jest żoną Wojciecha Domańskiego. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 2013 roku. Dwa lata później powitała na świecie pierwszego syna, Henryka. W 2017 roku gwiazda po raz kolejny została mamą, ciesząc się z narodzin Aleksandra.

Reklama

Aktorka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej instagramowy profil śledzi ponad 500 tys. internautów, z którymi gwiazda chętnie dzieli się urywkami ze swojego życia prywatnego. Niedawno opublikowała filmik, na którym zaprezentowała efekty swojej metamorfozy. Wybrała się bowiem do fryzjera, który mocno odmienił jej wizerunek.

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zielińska zmieniła kolor włosów. Zaszalała!

Katarzyna Zielińska, wraz z trwającym na zewnątrz latem, zdecydowała się na zmiany. Efektem metamorfozy podzieliła się w sieci. Gwiazda nieco skróciła swoje włosy oraz lekko je rozjaśniła.

Fani są pod wrażeniem. Swoim emocjom dali upust w komentarzach.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy