Reklama

Reklama

Kate i William wysłali George’a do nowej szkoły. Nauczyciele odetchnęli z ulgą

Książę William i księżna Kate stanęli przed nie lada wyzwaniem. Muszą zdecydować do której szkoły posłać swojego najstarszego syna. Książę George skończy w tym roku 9 lat, a jak wiadomo jego przyszła szkoła powinna oferować cały wachlarz możliwości rozwijania zainteresowań chłopca. 8-latek ma już za sobą dzień próbny. Tego, jak zareagowali na niego nowi koledzy z pewnością nikt się nie spodziewał.

W 2013 roku książę William i księżna Kate powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna George’a. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a w tym roku skończy już 9 lat. To sprawiło, że jego rodzice stanęli przed nie małym wyzwaniem wyboru szkoły, w której George będzie uczył się w przyszłości. Wybór padł na nieco mniej prestiżową placówkę.

Kate i William wysłali George’a do nowej szkoły

Oficjalna edukacja księcia George’a rozpoczęła się, kiedy chłopiec miał dwa lata. Wówczas posłano go do przedszkola Westacre Montessori School w pobliżu rodzinnego domu Anmer Hall w Norfolk. We wrześniu 2017 roku chłopca zapisano do Thomas’s School w Battersea w południowym Londynie.

Reklama

Tymczasem jak donosi Daily Mail mały George ma już za sobą dzień próbny w nowej szkole. Chłopiec miał świetne odnaleźć się w nowym miejscu, co oznacza, że w przyszłości księżna Kate i książę William podejmą najprawdopodobniej decyzję o zapisaniu go do tej placówki.

Od początku wiadomym było, iż rodzicom małego George’a zależy na tym, aby przyszła szkoła ich syna oferowała mu wiele możliwości w zakresie rozwijania jego zainteresowań.

Daily Mail przekazuje, że podczas dnia próbnego 8-latek miał szansę przekonać się jaka atmosfera panuje w placówce oraz poznać przyszłych kolegów. Jak donosi informator gazety nauczyciele mieli odetchnąć z ulgą. Dlaczego?

Reakcja uczniów zaskoczyła

Jak donosi informator gazety nauczyciele mieli poczuć ulgę, kiedy zaobserwowali, iż inni uczniowie nie traktowali małego George’a inaczej. Najprawdopodobniej nie wiedzieli nawet, że mają do czynienia z księciem.

Według informatora gazety chłopiec miał zachowywać się w grupie niezwykle spokojnie. Jeśli placówka spodoba się rodzicom chłopca - Williamowi i Kate - mają oni posłać tam również dwójkę pozostałych dzieci.

Chociaż szkoła ma kilkoro dzieci z zamożnych rodzin, nie jest aż tak popularna jak szkoła Ludgrove w Berkshire, do której chodził William czy Marlborough College, do której uczęszczała Kate.

***

Zobacz również:

Blanka Lipińska ma problem z zębami. "Ciągle mi coś odpada"

Kim Kardashian prezentuje umięśniony brzuch. Co za figura!

Marcin Hakiel ujawnia powód rozstania z Kasią Cichopek. W sieci burza i lincz na aktorce

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę William | księżna Kate | książę George

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy