Reklama

Reklama

Katy Perry na randce z Orlando Bloomem

Para była wdziana w zachodnim Hollywood.

Para spędziła razem romantyczny wieczór w restauracji Tower Bar w Sunset Hotel w Kalifornii.

W rozmowie z magazynem "PEOPLE" źródło podało: - Nie wyróżniali się z tłumu i dobrze się razem bawili. Wyglądali uroczo.

Twórczyni hitu "Dark Horse" i aktor znany z serii filmów "Piraci z Karaibów" wybrali się niedawno na romantyczną wycieczkę na Hawaje.

Źródło podało: - Wyglądali na bardzo zakochanych i zapatrzonych w siebie. Nie mieli nic przeciwko temu, żeby wszyscy dowiedzieli się, że są parą. Publicznie okazywali sobie uczucia i trzymali się za ręce.

- To było bardzo romantyczne. Oboje dużo się śmiali i wyglądało na to, że dobrze bawią się w swoim towarzystwie.

Mówiono wcześniej, że sprawy pomiędzy piosenkarką i aktorem zaczęły się robić na tyle poważne, że Orlando postanowił przedstawić Katy swojemu synowi Flynnowi (5 l.), którego matką jest jego była żona Miranda Kerr.

Źródło podało: - Między Katy i Orlando wszystko świetnie się układa. Przez ostatnie dwa miesiące spędzali ze sobą dużo czasu. Są wyluzowaną parą. Świetnie się ze sobą dogadują i dużo śmieją się w swoim towarzystwie.

 - Katy poznała Flynna i polubili się. Ona uważa, że Flynn jest uroczy i dobrze wychowany! Katy również chciałaby mieć w przyszłości dzieci. Bardzo często o tym mówi.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy