Kelly Osbourne ma nowego chłopaka

Mówi się, że była prowadząca program "Fashion Police" spotyka się z Mario Cuomo - piosenkarzem z obiecującego młodego zespołu The Orwells.

Kelly Osbourne
Kelly OsbourneEast News

W rozmowie z "Page Six" źródło podało, że para była już na kilku randkach, a w zeszłym tygodniu spotkała się na obiedzie w rodzinnym Chicago rockmana, gdzie Kelly promowała swoją nową książkę "There is No F***ing Secret: Letters From A Badass Bitch".

Kelly przyznała niedawno, że uważa, iż każdy człowiek jest homoseksualistą i jest otwarta na randki zarówno z mężczyznami, jak i kobietami. Powiedziała: "Chcecie znać moją szczerą opinię? Każdy jest homoseksualistą. To ludzka rzecz. Nie można patrzeć na miłość przez pryzmat płci."

"Jestem otwarta na miłość do każdego. Tu chodzi o osobę. Nie sądzę, że seksualność odgrywa tu jakąś rolę."

Mimo iż celebrytka nigdy nie była w związku z kobietą, to nie wyklucza, że w przyszłości zwiąże się z osobą tej samej płci.

Zapytana o to, czy określa swoją seksualność, dodała: "Moja zasada brzmi 'nigdy nie mów nigdy'. Nigdy nie byłam w związku z kobietą, ale nie wykluczam tego. Ale nie lubię też sytuacji, gdy ludzie twierdzą, że są homoseksualistami, a potem temu zaprzeczają."

"Wiele dziewczyn z młodego pokolenia Hollywood nie może znaleźć miłości, więc twierdzą, że są lesbijkami, a dwa tygodnie później mają chłopaka. To mnie bardzo irytuje! Wydaje mi się, że takie zachowanie rujnuje całą pracę wykonywaną przez społeczność LGBT. Teraz jesteś homoseksualistą? A dwa tygodnie później: 'Nie, to był tylko okres przejściowy.' Nie powinno się tak robić."

Kelly Osbourne
Kelly OsbourneEast News
Bang Showbiz
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas