Reklama

Reklama

Kelly Osbourne znacznie przytyła

Kelly Osbourne od najmłodszych lat była skazana na karierę medialną. Jako córka lidera zespołu Black Sabbath – Ozzy’ego Osbourne’a, wzięła udział w reality show „Rodzina Osbourne’ów” emitowanym przez MTV.

32-letnia dziś Kelly ma na koncie role w kilku filmach. W latach 2002, 2003 i 2005 nagrała trzy albumy studyjne. Celebrytka jest jednak najbardziej znana z roli jurorki w programach "Fashion Police" i "Project Runway Junior". Wzięła również udział w popularnym show "Dancing with the Stars".

W 2013 roku Kelly przeszła spektakularną metamorfozę i zrzuciła ponad 30 kilogramów. "Nadal moje ciało nie jest perfekcyjne, ale nareszcie się go nie wstydzę. Czuję się znakomicie i wiem, że można poradzić sobie z nadwagą" - mówiła Osbourne. 

Reklama

Jurorka ciężko pracowała nad nową sylwetką: regularnie ćwiczyła na siłowni i postawiła na zdrową dietę. Niestety, dziś nie przypomina już siebie sprzed czterech lat.

Na najnowszych zdjęciach łatwo zauważyć, że Kelly znowu przybrała na wadze. Co więcej, mamy wrażenie, że zmieniła się także jej twarz. Na dowód zamieszczamy fotografie celebrytki i pozostawiamy je wam do oceny.

Widzicie różnicę?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kelly Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje