Kendall Jenner odsłoniła brzuch w obłędnej stylizacji

Kendall Jenner jako jedna z najbardziej znanych celebrytek na świecie nieustanni budzi zainteresowanie swoimi modowymi poczynaniami. Jej ostatnia stylizacja zrobiła wielką furorę.

Kendall Jenner w stylizacji odsłaniającej brzuch
Kendall Jenner w stylizacji odsłaniającej brzuchEast News

Kendall Jenner swoją wielką popularność zdobyła dzięki temu, że jako przyrodnia siostra sióstr Kardashian wzięła udział w programie "Z kamerą u Kardashianów". Razem ze swoją rodzoną siostrą, Kylie ze związku Kris i Kaitlyn Jenner, wystąpiła u boku Kardashianek: Kim, Khloé i Kourtney.

Nie da się ukryć, że to właśnie nazwisko dało jej sławę, jednak trzeba przyznać, że ze wszystkich "Kardashianek" to właśnie ona pracuje najwięcej. 

Jest jedną z topowych modelek niezwykle cenionych w świecie mody, a potwierdzeniem jej modelingowych osiągnieć jest chociażby współpraca z takimi markami, jak jak Chanel, Givenchy czy Victoria's Secret. 

Stylizacja z odsłoniętym brzuchem

Ostatnio paparazzi przyłapali Kendall Jenner podczas spaceru po dzielnicy West Hollywood w Kalifornii.

Gwiazda miała na sobie obłędny pleciony top w bordowo-zielone paski, który przypominał nieco mocno wycięty golf i eksponował jej wysportowany brzuch.

Kendall Jenner zachwyciła swoją ostatnią stylizacją
Kendall Jenner zachwyciła swoją ostatnią stylizacjąEast News

Swoją stylizację uzupełniła o długie, czarne spodnie rozszerzane przy nogawkach, oldschoolowe, czarne sandały i uroczą, małą torebkę z zielonym paskiem.

Jak oceniacie stylizację Kendall Jenner?

Beata „Ata” Postek: Mam zrobione piersi i botoks na policzkachNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas