Reklama

Reklama

Kendra Wilkinson i Hank Baskett: Próbują ratować związek?

Jeszcze kilka dni temu mówiło się o rozstaniu Kendry Wilkinson i Hanka Basketta. Jednak wygląda na to, że Baskett stara się odzyskać żonę.

Przypomnijmy: Hank Baskett zdradził swoją ciężarną żonę z transseksualną modelką. Niedługo po ujawnieniu tych rewelacji Kendra wyrzuciła męża z domu, zniszczyła zdjęcia ślubne oraz pozbyła się swojej obrączki. Według zagranicznych tabloidów, Kendra w ubiegłym tygodniu spotkała się ze swoim adwokatem, by ustalić szczegóły sprawy rozwodowej.

Reklama

Po ujawnieniu tych rewelacji, nikt już nie wierzył, że para celebrytów wychowa razem nowo narodzoną córeczkę. Jednak, jak pisze Daily Mail, po tym jak na świecie pojawiło się dziecko, Baskett chce poprosić Kendrę o "ostatnią szansę".

Para niedawno miała bawić się na wspólnie zorganizowanym grillu. "Hank i Kendra urządzili wielkie barbecue dla swojej rodziny i przyjaciół" - mówi anonimowy informator w rozmowie z dziennikarzami Radar Online. "Wydawali się szczęśliwi i sprawiali wrażenie, jakby między nimi wszystko układało się dobrze" - dodaje źródło.

Jeśli rodzinny grill rzeczywiście jest krokiem do zgody, zapewne został zaproponowany przez Basketta. Daily Mail, powołując się na anonimowe źródło pisze, że Hank ma regularnie wysyłać Kendrze sms-y z prośbą o wybaczenie zdrady oraz namawiać ją na terapię małżeńską. Przed nim trudne zadanie, bo jak czytamy w tym samym tabloidzie, "Wilkinson tego nie kupuje. Dla niej kto raz zdradził, pozostaje zdrajcą na zawsze".

Co więcej, Wilkinson już zaczęła układać sobie życie na nowo. "Kendra mówi znajomym, że chciałaby poznać jakiś miłych chłopaków" - pisze tabloid powołując się na osobę z otoczenia celebrytki.

- "To oczywiste, że szuka nowych perspektyw i nowych możliwości".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje