Reklama

Kerry Washington nie chciała poznać płci swojego dziecka

Gwiazda serialu "Skandal" powitała na świecie swoje drugie dziecko.

Gwiazda serialu "Skandal" powitała na świecie swoje drugie dziecko - syna o imieniu Caleb - w październiku 2016 roku, ale nie chciała znać płci dziecka aż do porodu.

Powiedziała:

 -Nie miałam pojęcia czy urodzę syna czy córkę. Żartowałam, że mam nadzieję, iż to będzie człowiek. I tak się stało. Urodziłam człowieka - syna.

39-letnia aktorka, która ma również 2-letnią córkę Isabelle razem z mężem Nnamdim Asomughą, opowiedziała, jak strategicznie umieszczone kwiaty na planie pomagały jej ukryć ciążę podczas kręcenia politycznego thrillera.

Podczas programu "The Ellen DeGeneres Show" wyznała:

Reklama

 - W pierwszych pięciu odcinkach stoję za kwiatami. Potem już ich nie potrzebowałam, ale ukrywałam się za nimi już tylko dla zabawy, aby nienaturalnie tego nagle nie zmieniać.

Kerry przyznała wcześniej, że bycie matką zmieniło jej podejście do gry w serialu "Skandal".

Powiedziała:

 - Nadal się wdrażam, ponieważ niedawno wróciłam do pracy. Fajne jest to, że już przez to przechodziłam. To moje drugie dziecko. To doświadczenie jest dla mnie bardzo interesujące jako dla aktorki. Pracuję fizycznie. To, jak podchodzę do danej postaci często wiąże się z jej cechami fizycznymi.

- Dwa razy zmieniało się moje ciało, ale ciało Olivii pozostawało takie samo. Starałam się zachować jej wygląd i emocje, podczas gdy to, jak wyglądałam codziennie się zmieniało. To było prawdziwe wyzwanie.

- Nauczyłam się jak opanować jej postać w wielu różnych aspektach, nie tylko na przykład w tym, jak się porusza - ja zaczęłam w pewnym momencie chodzić jak kaczka. To było wyzwanie i dobre ćwiczenie aktorskie.


Bang Showbiz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy