Reklama

Reklama

Khloé Kardashian: 2015 to był mój najgorszy rok

Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" przyznaje, że wolałaby raczej zapomnieć ten rok, w którym złapała gronkowca, spędzając wiele dni przy szpitalnym łóżku męża Lamara Odoma, po tym jak nieprzytomny trafił do szpitala z powodu przedawkowania alkoholu i narkotyków

Kiedy jeden z fanów napisał do niej "Oprócz bolesnej sprawy z Lamarem, rok 2015 był chyba dla ciebie całkiem niezły  Khloe. Jesteś taka seksowna", ona odpowiedziała pisząc: - To najgorszy rok w moim życiu lol.

Aczkolwiek, jest nadzieja, że pasmo nieszczęść wreszcie się zakończy, ponieważ stan zdrowia gwiazdy się poprawia, a 36-letni koszykarz także robi postępy w rekonwalescencji.

Jak donosi źródło: - Khloe jest nadal chora na gronkowca i nie odwiedzała ostatnio Lamara.

Khloe podzieliła się natomiast informacjami na temat Lamara: - Lamar ma się naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę w jakim był stanie. Na początku nie wyglądało to dobrze. Teraz nie jest już podpięty do żadnej z maszyn, podtrzymujących życie. Jego nerki się wyleczyły, tak jak reszta organów. To jego mózg nadal nie powrócił do formy, fizycznie będzie musiał od nowa nauczyć się chodzić, czy samodzielnie jeść.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy