Reklama

Khloe Kardashian w ogniu krytyki. Fani twierdzą, że przesadziła z retuszem

Khloe Kardashian właśnie opublikowała zdjęcia z Kris Jenner, a internauci nie potrafili przejść wobec nich obojętnie. W komentarzach pojawiły się słowa krytyki. Celebrytka znów została posądzona o zbyt mocną ingerencję w zdjęcia. Przesadziła z filtrami?

Khloe Kardashian w mediach społecznościowych

Khloe Kardashian podobnie jak jej siostry nie może narzekać na malejącą popularność. Od lat jej nazwisko jest w czołówce najsławniejszych na całym świecie, a wszystko to za sprawą rodzinnego reality show, które rozpoczęło się w 2007 roku. Mimo że produkcję przerwano po 20 sezonach, to siostry Kardashian-Jenner niedługo później znów stanęły przed kamerami. Fani z całego świata nadal mogą śledzić ich codzienność, ale tym razem w zupełnie innym programie. 

Khloe Kardashian aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie zgromadziła spore grono odbiorców. Jej instagramowy profil obserwuje już 303 mln osób, a więc nic dziwnego, że celebrytka regularnie publikuje posty. Chętnie udostępnia zdjęcia w kusych strojach i w bikini, a jej fani niemal natychmiast reagują i nie szczędzą jej miłych słów.

Zobacz także: Tina Louise pręży się na kanapie w kusej koszulce

Khloe Kardashian skrytykowana za retusz zdjęć

Khloe Kardashian już niejednokrotnie została skrytykowana za zbyt mocne poprawianie zdjęć. Internauci przyznają w komentarzach, że na niektórych ujęciach celebrytka nie przypomina samej siebie. 

Reklama

W ostatnim czasie do sieci wyciekł kadr znad basenu, który nie został poddany żadnym przeróbkom. Jak się okazuje, rodzina Kardashian robiła wszystko, by jak najszybciej zniknęło z mediów społecznościowych. Jej fani niemal natychmiast przyznali, że córka Kris Jenner prezentowała się na nim świetnie, dlatego też nie rozumieją jej ciągłego poprawiania urody. 

Zobacz także: Jessica Goicoechea zachwyca w kusym bikini. Ale sylwetka

Khloe Kardashian jak widać, nie przejmuje się tym co myślą internauci, bo na jej instagramowym profilu znów pojawiły się zdjęcia, które zostały zrobione z użyciem filtrów. Celebrytka zapozowała z Kris Jenner, a w komentarzach rozpętała się burza. "Za dużo filtrów na jednym zdjęciu", "Dziewczyno, dobrze wiemy, że Kris nie wygląda tak młodo", "Szkoda, że nie potrafisz zaakceptować rzeczywistości", "Te filtry wyglądają okropnie" - można przeczytać pod postem. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama