Reklama

Reklama

Khloe Kardashian wciąż tęskni za byłym

Choć Khloe Kardashian i Lamar Odom rozstali się dwa lata temu, celebrytka wciąż tęskni za byłym.

W 2013 roku Khloe Kardashian i Lamar Odom ogłosili koniec swojego małżeństwa. Powodem rozstania były romanse i narkotykowe eksperymenty koszykarza. Po długich miesiącach sądowej batalii niedawno podpisali papiery rozwodowe.

Jednak mimo tego, że małżeństwo zostało zakończone, Khloe wyznała, że były mąż nadal jest dla niej bardzo ważny.  - Mój Boże, tęsknię za nim każdego dnia. Tęsknię za tym co mieliśmy, za naszymi wspomnieniami - mówiła Kardashian w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Complex".

- Lamar jest jedną z najlepszych osób, jakie kiedykolwiek spotkałam. Myślę, że zawsze będzie dla mnie kimś wyjątkowym. Nie żałuję tego związku, przeżyłam wspaniały czas. Niektórzy nigdy czegoś takiego nie doświadczą - dodała celebrytka.

Reklama

Mimo tych deklaracji, Khloe nie żałuje decyzji o rozwodzie.

- Oczywiście, ze tęsknię i są chwile, kiedy staję się smutna i sentymentalna, ale to co stało się między nami, stało się z pewnego powodu - mówiła.

Khloe tłumaczyła też, dlaczego jej sprawa rozwodowa trwała tak długo.

- Nie spieszyło mi się, ponieważ póki co nie zamierzałam wychodzić za mąż. Nie miałam żadnego ostatecznego terminu - wyjaśniła.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje