Reklama

Reklama

Kiedy hit, kiedy kit?

By zachwycić fanów, prześcigają się w oryginalnych kreacjach. Ale nierzadko nie dostrzegają przy tym, że narażają się na śmieszność.

Żeby zostać dostrzeżonym w show-biznesie, nie wystarczy mieć piękny głos lub talent aktorski. Trzeba również wyróżniać się urodą, osobowością, a przede wszystkim oryginalnie się ubierać. Wie o tym każda gwiazda. Dlatego też celebrytki dwoją się i troją, by zaskoczyć nas pomysłową lub olśniewającą kreacją, której nikt jeszcze nie widział. Granica między oryginalnością i ekstrawagancją a dziwactwem jest jednak bardzo cienka. Wymyślając fantazyjne stroje, gwiazdy czasami popadają w przesadę. Skazują się wtedy na śmieszność lub dosadne słowa krytyki.

Ciuchy mają... moc odmładzania

Odlotowy strój nie zawsze jest chybiony. Niektórzy z odważnych kreacji czynią swój znak firmowy i potrafią, jak np. Lady Gaga (25) wywoływać sensację każdym swoim wystąpieniem publicznym. Wiadomo też, że poszukiwanie nowego stylu to domena wieku młodzieńczego. Gwiazdy lubią czuć się wiecznie młode. Dlatego mimo upływu czasu chętnie wskakują w ciuchy, które nosi młodzież.

Reklama

Ośmieszają się dla... zysku!

Amerykańska piosenkarka Gwen Stefani (42) nie dość, że nosi się młodo, to jej młodzieżowy styl naśladuje wiele kobiet na całym świecie. Piosenkarka została więc projektantką mody i na tym zarabia rocznie miliony dolarów! Podobnie jak amerykańska celebrytka Paris Hilton (30), która też kreuje modę.

Ale większości gwiazd brakuje wyczucia i często przekraczają granice dobrego smaku lub wpadają w śmieszność. Co roku prowadzone są liczne rankingi najgorzej ubranych gwiazd show-biznesu. Tych, które nie dbają o to, co mówią o nich ludzie, i potrafią balansować na granicy obciachu. Czasami zresztą świadomie. Ponieważ kiczowaty strój niektórym gwiazdom nie szkodzi, ale wręcz przeciwnie - pomaga w karierze. Tak było np. w przypadku Michała Wiśniewskiego (39) z Ich Troje.

Maryla Rodowicz


Od początku kariery Maryla Rodowicz (65) nosi fantazyjne stroje, którymi jednych zachwyca, a innych drażni. Artystka wydaje na ubrania miliony i chociaż często wygląda w nich kiczowato, wie, że te kreacje podnoszą jej popularność.

Katarzyna Skrzynecka


Krytycy mody wypominają jej brak gustu i upodobanie do tandetnej mody bazarowej. Mimo to Katarzyna Skrzynecka (40) nie zmienia stylu. I za to lubią ją fani, bo jest sobie wierna. Nawet za cenę śmieszności!

Beata Kozidrak


Od lat krytycy tłumaczą Beacie Kozidrak (51), że jej upodobanie do łączenia strojów z czarnej skóry z kolorową bielizną trąci koczem i perwersją. Ale gwiazda Bajmu jest na to głucha!

Domonika Gawęda


Jak przystało na artystkę, Dominika Gawęda (26) lubi wyróżniać się ubiorem. Dzięki swoim dziwactwom gwiazda Blue Cafe ma stałe miejsce w magazynach o życiu gwiazd.

Justyna Steczkowska


Czasami gwiazdy mają pecha, powierzając swój los projektantom, którzy na nich eksperymentują. Justyna Steczkowska (39) ma słabość do kreatorów, którzy zamiast upiększać, po prostu ją szpecą.

Magdalena Cielecka


Kiedyś ubierała się skromnie, ale ostatnio Magdalena Cielecka (39) zaczęła eksperymentować. I od razu posypały się na nią gromy. Styliści uważają, że straciła dobry smak!

Alan Wawerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy