Reklama

Reklama

Kim jest Alicja Pasierbińska? To nowa "Królowa życia"!

Alicja Pasierbińska właśnie dołączyła do programu uwielbianego przez publiczność - "Królowe życia". Kim jest ta kobieta i czy Dagmara Kaźmierska, która jest niekwestionowaną gwiazdą show, ma się czego obawiać?

Kim jest Alicja Pasierbińska? Dagmara Kaźmierska powinna uważać na konkurencję?

"Królowe życia: to program, który pojawił się na ekranach telewizorów kilka lat temu i zaskarbił sobie w szybkim tempie sympatię telewidzów. 

 Wszystko za sprawą barwnych postaci występujących w show. Sylwia Peretti, Laluna, Andrianna Eisenbach, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, czy w końcu najjaśniejsza gwiazda formatu - Dagmara Kaźmierska - zyskali dzięki programowi ogromną popularność. 

To tylko niektóre z osób, jakie pojawiły się w "Królowych życia", by zaprezentować w telewizji swoje ekskluzywne życie. Okazuje się, że do obsady programu dołączyła kolejna osoba. 

Zobacz również: Jacek z "Królowych życia" zaliczył "modową wpadkę"? Fani nie mieli litości

Czym zajmuje się Alicja Pasierbińska? Jej córka oszałamia urodą!

Nową "królową życia" została Alicja Pasierbińska. Blondynka, którą momentami można pomylić z samą Dagmarą Kaźmierską, to właścicielka trzydziestu mieszkań w Opolu, była też współwłaścicielką pierwszej pizzerii w Opolu, która wciąż funkcjonuje! Prywatnie wielka fanka psów rasy Chihuahua. 

Na miłości do psów jej zaangażowanie się nie kończy, bo Alicja Pasierbińska jest właścicielką domowej hodowli tych psów. Posiada ona 5 championów tej rasy: Vanilla, Annabell, Bianca, Lorenzzo i Rafaello. 

Alicja Pasierbińska jest także oddaną żoną oraz matką dwójki dorosłych już dzieci. Piękna córka nowej "Królowej życia" także przyciąga uwagę telewidzów. 

Jak cała rodzina zaprezentuje się na ekranach telewizorów? Czas pokaże! 

Reklama

***
Zobacz również:


"Królowa życia" podda się metamorfozie? Odważna zapowiedź

Rodzina "królowej życia" ma kłopoty! Gwiazda zamierza iść na policję!

To koniec z "lansowaniem patologii" w TVN? Politycy apelują o podjęcie czynności sprawdzających!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowe życia | Alicja Pasierbińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy