Reklama

​Królowe życia: Edzia. Kim jest przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej?

"Królowe życia" to jeden z najpopularniejszych obecnie emitowanych reality show. Program wypromował wielu celebrytów, których losy dziś śledzą tysiące fanów. Jedną z takich gwiazd jest Edzia, będąca przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej.

"Królowe życia": Kim jest Edzia?

Edzia jest jedną z ulubionych gwiazd widzów "Królowych życia", choć początkowo była jedynie postacią drugoplanową. Towarzyszyła w programie swojej przyjaciółce, Dagmarze Kaźmierskiej. Jednak szybko podbiła serca fanów swoim mocnym i zarazem kontrowersyjnym charakterem. Celebrytka naprawdę nazywa się Edyta Nowak.

Edzia z "Królowych życia" bardzo się zmieniła. Ale metamorfoza!

Edzia mieszka w Kłodzku i ma 42 lata, jak zdradziła w programie TTV jej przyjaciółka Dagmara. To właśnie z jej autobiografii można dowiedzieć się nieco więcej na temat Edzi. Dzięki temu wiadomo, że mama celebrytki odeszła już z tego świata, podobnie, jak jej siostra.

Reklama

Edyta Nowak chroni swoje życie prywatne, więc niewiele o niej wiadomo. Pozostaje jednak bardzo aktywna w mediach i chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością.

Edzia: Historia jej miłości

Edzia prywatnie jest żoną i matką. W szóstym sezonie "Królowych życia" celebrytka spotkała przyjaciela Dagmary, Jacka. Początkowo był on zainteresowany Dagmarą, lecz ta odrzuciła jego zaloty. Wtedy mężczyzna spróbował zdobyć serce Edyty. Uczucia były odwzajemnione, lecz nie przetrwały próby czasu.

Edzia związała się ostatecznie z innym przyjacielem Dagmary - Adamem. Para pobrała się pod koniec siódmego sezonu show.

Ceremonia odbyła się w Wenecji. Niedługo później okazało się, że celebrytka spodziewa się dziecka. Nie była to jednak pierwsza ciąża Edzi, ponieważ jej przyjaciółka zdradziła, że ta ma już dwoje dzieci.

Jej syn nazywa się Nicolas i ma 20 lat, zaś młodsze dziecko o imieniu Kryspina jest w wieku lat 12. Niestety, Edzia nie donosiła trzeciej ciąży, która zakończyła się poronieniem. 

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Nowak-Nawara | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy