Reklama

Kim jest Amanda Cronin? Milionerka wiedzie bajeczne życie

Amanda Cronin to 47-letnia milionerka, która opowiedziała niesamowitą historię swojej drogi do fortuny w programie "The Real Housewives of Belgravia". Mieszkająca w ekskluzywnej dzielnicy Londynu milionerka w swoich mediach społecznościowych pokazuje kulisy niezwykle wystawnego życia, jakie wiedzie. Jak doszło do tego, że kobieta zdobyła taką fortunę?

Amanda Cronin i jej miliony na koncie. Była modelka śpi zdobyła fortunę

Amanda Cronin to 47-letnia influencerka, była modelka, która obecnie zajmuje się modą, urodą i ekskluzywnym stylem życia.

 Znana jest ze swoich podróży po całym świecie i uczestniczenia w ważnych wydarzeniach towarzyskich Londynu. To właśnie tam w ekskluzywnej dzielnicy tego miasta, w Belgravii mieszka w imponującym domu. 

Piękna Amanda doczekała się fortuny inwestując w nieruchomości i prowadząc swoją firmę kosmetyczną, produkującą linię produktów do walki ze zmarszczkami.

Obecnie nie wiadomo, jaka jest dokładna wartość majątku Amandy, ale mówi się, że jest to kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt milionów. Wpływowa celebrytka mieszka w swoim domu w Mayfair o wartości 12 milionów funtów, a także kolekcjonuje biżuterię o wartości 10 milionów funtów. 

Reklama

Amanda Cronin pokazuje wystawne życie w mediach społecznościowych

Choć Amanda Cronin wielokrotnie w swoim życiu mierzyła się z hejtem, nie przestała chwalić się tym, jak wygląda jej luksusowa codzienność. Profil Amandy w mediach społecznościowych śledzi obecnie prawie 78 tysięcy internautów. 

To właśnie tam Amanda chwali się pięknymi posiadłościami, z luksusowym wyposażeniem, promuje swoją kosmetyczną markę, pokazuje ekskluzywne stylizacje i chwali się wakacjami. 

W jej willach nie brakuje dzieł znanych artystów, a wszystko zostało urządzane z pomocą najlepszych projektantów, którzy mieli nieograniczony budżet do dyspozycji. 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka zdradziła swój sekret. Tej części ciała wstydziła się najbardziej

47-latka przyciąga także fanów swoim własnym wyglądem. Gwiazda nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej i bardzo dba o swoją urodę. Patrząc na jej zdjęcia, nie wygląda na swój wiek, a internautki, które śledzą poczynania Amandy, są nią zachwycone i uważają ją za swoją inspirację. 

Prywatne życie Amandy Cronin. Bardzo chroni swoje życie miłosne

W 2019 roku Amanda Cronin rozwiodła się z mężem, z którym doczekała się już dorosłej córki Sofii Alexandy Yaganeh. Od tego momentu bardzo ukrywa swojego następnego partnera, choć plotkuje się, że jest to bogaty Kanadyjczyk, o którym niewiele wiadomo. 

Córka Amandy często pojawia się w jej mediach społecznościowych i widać, że panie są ze sobą bardzo zżyte. Sofia uczęszczała do Hill House International Queensgate School dla dziewcząt, a następnie uczęszczała do Parsons School na Manhattanie w Nowym Jorku.Sofia jest teraz aspirującą artystką, którą jej matka opisuje jako "troskliwą i wrażliwą".

Zobacz też: Plotki o Monice Olejnik okazały się prawdziwe. Ludzie nie kłamali

Sofia także wiedzie niezwykle luksusowe życie, które zapewniła jej matka i jest dziedziczką fortuny, a Amanda cały czas dba, by ta nieustannie się powiększała. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amanda Cronin | milionerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy