Reklama

Reklama

Kim jest tajemniczy wielbiciel Anny Kalczyńskiej?

Anna Kalczyńska pochwaliła się obserwatorom na Instagramie prywatną konwersacją, jaką odbyła z tajemniczym wielbicielem.

Dziennikarka od lat związana jest ze stacją TVN. Do 2014 r. była prezenterką w TVN24. Obecnie związana jest z programem śniadaniowym "Dzień dobry TVN". Od września 2016 r. współprowadzi go w parze z Andrzejem Sołtysikiem.

Reklama

Anna Kalczyńska jest żoną Macieja Maciejowskiego, członka zarządu TVN, z którym ma trójkę dzieci: Jana, Hannę i Krystynę. Często publikuje w sieci zdjęcia całej swojej rodziny, pokazując przy tym, że podczas jej zabieganego i intensywnego dnia zawsze znajdzie czas dla najbliższych.

Nie można jej także odmówić niezwykłej urody, która jak widać, przyciąga wielu wielbicieli. Prezenterka pochwaliła się na Instagramie konwersacją z pewnym nietypowym adoratorem. Napisał do niej Ahmed z Egiptu, który zachwycony naturalnym pięknem Anny, zaczął obsypywać ją komplementami. Dziennikarka podeszła do całej sytuacji z ogromnym dystansem. Podziękowała mężczyźnie za zainteresowanie i wyznała, że jest mężatką.

Anna Kalczyńska zapytała obserwatorów, czy im także przydarzyły się podobne sytuacje. Nie uwierzycie, jakie historie mieli do opowiedzenia!  


Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska | TVN SA | tajemniczy wielbiciel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje