Reklama

Reklama

Kim Kardashian na złość Kanye Westowi publikuje gorące zdjęcia?

Kim Kardashian i Kanye West rozstali się latem 2021 roku. Separacja była okupiona łzami Kim, która bardzo tę sytuację przeżyła. Teraz jednak po kilku miesiącach odżyła i jest zakochana. Odgrywa się wciąż jednak na byłym ukochanym i ojcu jej dzieci. Po wielkiej kłótni o urodziny ich córki Chicago, Kim dodatkowo zagrała na nosie Kanye'a, publikując gorące zdjęcia.

Kim Kardashian toczy wojnę z Kanye Westem?

W mediach zrobiło się głośno, po tym jak Kanye West skarżył się, że jego żona, z którą aktualnie się rozwodzi, nie poinformowała go o imprezie urodzinowej ich córki Chicago. 

 Raper wydzwaniał po całej rodzinie Kardashian, by w końcu dowiedzieć się, gdzie odbywa się impreza urodzinowa jego pociechy. 

Sytuacja stała się napięta, ale wygląda na to, że Kim Kardashian nie przejmuje się tym zbytnio. 

Gwiazda po tym, jak bardzo przeżyła rozstanie po siedmiu latach małżeństwa, znów promienieje i cieszy się nową miłością. 

Zobacz również: Kim Kardashian z dekoltem do pasa przyłapana na Bahamach! I to z kim!

Kim Kardashian opublikowała gorące zdjęcie w bikini

Reklama

Jej wybrankiem jest Pete Davidson i to właśnie z nim celebrytka spędza cały swój wolny czas. By jeszcze bardziej rozzłościć byłego męża po awanturze o urodziny ich pociechy, Kim opublikowała w mediach beztroskie zdjęcie z bajecznej plaży, gdzie prezentuje swoje piękne ciało. 

Patrząc na szczęśliwą Kim na opublikowanych zdjęciach, trudno uwierzyć w to, że w jej sprawach z Kanye Westem nie dzieje się najlepiej. Były partner zarzuca Kim, że ogranicza jemu kontakt z ich dziećmi. 

Wygląda na to, że beztroskie chwile Kim mogą zaraz się skończyć, gdy zacznie się sądowa batalia o opiekę rodzicielską, którą zapowiada Kanye. 

Zobacz również: Kochanka Kanye Westa przemówiła. Zdradza szczegóły ich związku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy