Reklama

Kim Kardashian ma nowego chłopaka. Kim jest Pete Davidson?

Jak donoszą zagraniczne media, Kim Kardashian i Pete Davidson są parą. Komik i artystka, którzy niedawno namiętnie pocałowali się w programie Saturday Night Live, są podobno oficjalnie razem. Choć para nie potwierdziła tych doniesień, to nowy wybranek gwiazdy wrzucił już ich wspólne zdjęcia na Instagram. Czy to początek wieloletniego romansu?

Kim Kardashian, która przez lata pozostawała w związku z raperem, Kanye Westem, zaczęła już ponoć budować nowy związek z innym znanym artystą. Co prawda, para nie potwierdziła tego oficjalnie, jednak jest wiele przesłanek, które mogą świadczyć o tym, że ona i Pete Davidson randkują na poważnie. 

Jak donosi strona Page Six, Kim Kardashian straciła ponoć głowę dla komika, który wcześniej umawiał się m.in. z Arianą Grande, Kaią Gerber i Phoebe Dynevor

Chociaż dzieli ich aż 13 lat, to ponoć wcale im nie przeszkadza. Świadczyć o tym może to, że wspólnie spędzili 28 urodziny Pete Davidsona, a artysta zdjęciem z posiadłości matki Kim Kardashian pochwalił się nawet na Instagramie. 

Reklama

Wcześniej Kim Kardashian i Pete Davidson byli widziani razem m.in. w pizzerii Campania na Staten Island niedaleko domu gwiazdora, gdzie wybrali się na randkę. Pocałowali się również podczas skeczu w programie Saturday Night Live.

Kim Kardashian ma nowego partnera. Kim jest jej chłopak, Pete Davidson?

Peter Michael Davidson albo po prostu Pete Davidson jest amerykańskim komikiem, stand-uperem i aktorem, a także producentem, który zyskał ogromną popularność za sprawą udziału w komedii NBC Saturday Night Live. 

Ma 28 lat i jest uważany za jednego z naczelnych podrywaczy Hollywood.

Artysta jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 277 tysięcy osób. 

Po romansie z Kim Kardashian ta liczba z pewnością znacznie wzrośnie! 

Czytaj również: 

Gwiazdor "Królowych życia" zarabia miliony! 

Moc czerwonej sukienki. Nie tylko Meghan zachwyciła! 

Nowa płyta Adele. Warto było czekać? 

Zobacz także: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Pete Davidson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy