Reklama

Reklama

Kim Kardashian nie może mieć więcej dzieci?

Nie jest tajemnicą, że celebrytka marzy o kolejnym dziecku. Jednak lekarze nie dają wielkich nadziei na to, że to marzenie kiedykolwiek się spełni.

W wywiadach Kim Kardashian wielokrotnie podkreślała, że chciałaby, aby jej córeczka, North West miała rodzeństwo. Opowiadała o próbach zajścia w ciążę i o tym, że gdyby nie było innej możliwości, zdecydowałaby się na skorzystanie z pomocy surogatki. I rzeczywiście taka pomoc może okazać się konieczna, bo lekarze prognozują, że problemy Kim mogą być poważniejsze niż dotąd sądzono.

- Wracam właśnie od lekarza, który powiedział mi, że będę musiała iść na operację, żeby usunąć coś, co pojawiło się w mojej macicy - mówiła Kardashian w swoim reality-show.  - Doktor, z którym się widziałam, przedstawił mi najgorszy scenariusz. To było coś w rodzaju: OK, masz jedno dziecko, ale ono może być twoim jedynym dzieckiem - mówiła celebrytka.

Reklama

- Kiedy byłam w pierwszej ciąży, mówiłam że ktoś musiałby mi zapłacić, żebym znowu zgodziła się być w takim stanie. Teraz twierdzę coś zupełnie innego. Niczego nie pragnę tak bardzo, jak znowu być w ciąży - dodała.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy