Kim Kardashian rozgrzała fanów zdjęciem spod prysznica! Ale ciało

Kim Kardashian wie, jak przyciągnąć uwagę fanów i mediów. 42-letnia gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia w niezwykle skąpym bikini, w którym prężyła się pod prysznicem. Uwagę zwraca jej fenomenalna sylwetka.

Kim Kardashian kocha swoje ciało i chętnie je eksponuje w strojach bikini
Kim Kardashian kocha swoje ciało i chętnie je eksponuje w strojach bikini Backgrid USAAgencja FORUM

Kim Kardashian pięknieje wraz z wiekiem. Nowe zdjęcia mówią same za siebie

Świat poznał Kim Kardashian w 2007 roku w mało przyjemnych okolicznościach. Wówczas do mediów wyciekło jej prywatne nagranie, uwieczniające jej intymne chwile z ówczesnym partnerem.

Jej znakiem rozpoznawczym stała się figura klepsydry, z której Kim zrobiła prawdziwą markę osobistą. Była młodą dziewczyną podkreślającą swoje kobiece kształty i nie wstydziła się większych bioder, czy pośladków, wręcz była z nich dumna.

Jednak na przestrzeni lat wygląd Kim Kardashian zmieniał się i upływający czas dodał jej tylko blasku! Gwiazda zaczęła więcej ćwiczyć, lepiej się odżywiać i zmieniła styl ubierania się, co było także związane z wypuszczeniem na rynek jej marki osobistej.

Fani Kim twierdzą, że ich ulubienica zyskuje coraz więcej uroku z każdym mijającym rokiem.

Kim Kardashian i jej boskie ciało w bikini. Takiej figury zazdroszczą jej młodsze koleżanki!

Kim Kardashian dba o swoich wiernych fanów i niemal codziennie na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiają się nowe zdjęcia. Wiele z nich dosłownie podnosi temperaturę i przyspiesza bicie serc internautów.

Tak było i tym razem, kiedy gwiazda pochwaliła się nowymi zdjęciami, do których pozowała w bikini swojej własnej firmy. Czarny stanik i skąpe stringi odsłaniały atuty Kim, która prezentowała je, stojąc pod prysznicem.

Patrząc na figurę Kim Kardashian, trudno uwierzyć w to, że ma ona 42 lata i dwukrotnie była w ciąży. Aby utrzymać taką sylwetkę, Kim Kardashian przestrzega diety oraz codziennie chodzi na siłownię.

W komentarzach pod nowymi zdjęciami dosłownie zawrzało od komplementów. Fani zgadzają się co do tego, że ich ulubienica wygląda wprost obłędnie.

Tak Kim Kardashian wyglądała na początku swojej kariery
Tak Kim Kardashian wyglądała na początku swojej kariery Denise Truscello / ContributorGetty Images
"Demakijaż": Kim chciały zostać siostry Krawczyńskie?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}