Kim Kardashian w skąpych bikini. Tak gwiazda wije się przy luksusowym aucie

Kim Kardashian wie, jak rozwijać swój biznes. Jej marka odzieżowa doskonale radzi sobie na rynku, a teraz promując nowe bikini, gwiazda zachwyca fanów. Jej najnowsze zdjęcia przyprawiają internautów o szybsze bicie serc.

Kim Kardashian wie, jak rozwijać swój biznes
Kim Kardashian wie, jak rozwijać swój biznesMiamiPIXX/Vaem / BACKGRIDAgencja FORUM

Kim Kardashian w najnowszej sesji zdjęciowej. Zdjęcia wywołują istną burzę

Kim Kardashian po raz kolejny pokazała swoje atuty, pozując w malutkim dwuczęściowym kostiumie ze swojej najnowszej kolekcji. 42-letnia gwiazda reality show kolejny raz zaprezentowała światu wyjątkowy dekolt, napięty brzuch i zgrabne nogi, zakładając skąpe stringi i maleńki stanik.

Najnowsze zdjęcia Kim przyciągają też uwagę internautów ze względu na obecność... kosmitów. Prócz niej na zdjęciach pojawiają się inni modele ucharakteryzowani na istoty pozaziemskie.

Doświadczenie Kim Kardashian przynosi jej kolejne sukcesy

Kim Kardashian zasłynęła w świecie show-biznesu lata temu, gdy wraz z rodziną wystąpiła w reality show "Z kamerą u Kardashianów". Od tego momentu doskonale wiedziała, jak ma poprowadzić swoją karierę.

Sesje zdjęciowe to nie wszystko, choć to jej niezwykła uroda i obłędna sylwetka sprawiły, że Kim Kardashian zyskała światową popularność.

Płynąć na fali sławy, postanowiła rozwijać biznes, jakim jest jej własna marka modowa. Ten plan na zarobienie kolejnych pieniędzy okazał się strzałem w dziesiątkę i dziś Kim Kardashian tylko umacnia swoje imperium.

"Demakijaż": Kim chciały zostać siostry Krawczyńskie?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}