Kim Kardashian pokazała zdjęcie z UFO. Fani sądzą, że jest jedną z nich!

Kim Kardashian pochwaliła się fanom na Instagramie efektami nowej sesji zdjęciowej. Gwiazda pozuje w mocno wyciętych strojach kąpielowych, w otoczeniu kosmitów. Fani szybko zaregowali na fotki, ale chyba nie tak, jak życzyłaby sobie tego Kim!

Kim Kardashian pochwaliła się nową sesją i zatrwożyła fanów!
Kim Kardashian pochwaliła się nową sesją i zatrwożyła fanów!Backgrid/East NewsEast News

Kim Kardashian, amerykańska modelka, celebrytka i bizneswoman, która zyskała popularność przede wszystkim za sprawą występów w reality show "Z kamerą u Kardashianów" i jego spin-offów skupia się w ostatnich latach głównie na prowadzeniu własnych butików, życiu rodzinnym i działalności na Instagramie. Gwiazda sygnuje swoim nazwiskiem także kilka zapachów, występuje w filmach, a nawet pisze książki!

Choć można odnieść wrażenie, że Kim najlepszy okres w karierze ma już za sobą, to jej najnowsze fotki na Instagramie zdają się temu całkowicie przeczyć! Gwiazda, którą obserwuje tam już ponad 345 milionów fanów pochwaliła się właśnie współpracą z takim gigantem mody jak DOLCE&GABBANA, a wcześniej opublikowała zdjęcia, na których pozuje w towarzystwie... UFO.

Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciami z kosmitami! Fani piszą, że jest jedną z nich

Kim Kardashian opublikowała kilka zdjęć, promujących kolekcję strojów kąpielowych, na których pozuje w towarzystwie... kosmitów. Towarzyszą jej oni nad basenem, w garażu podziemnym i w salonie, a fani snują domysły, czy Kim nie jest przypadkiem... jedną z nich!

- "Albo próbuje zarobić na krążących wokół spiskach, albo to tylko potwierdzenie jednego z nich", "Ona jest zdecydowanie jedną z nich!!! Ludzie obudźcie się!", "Och, ludzie będą mieli niezły dzień: Tak wiele ukrytych wiadomości w tej sesji lol. Wow!", "Symbole", "Czy przygotowuje nas teraz na kosmitów?" - piszą, nawiązując do tajemniczych obiektów, które zostały niedawno zestrzelone nad USA.

Zobacz również: 

„Wodospad ognia”. Piękno przyrody ściąga turystów do YosemiteAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas