Reklama

Reklama

Kim Kardashian nie traci czasu! Pokazała efekt sesji!

Kim Kardashian opanowała do perfekcji umiejętność rozgrzewania atmosfery jednym zdjęciem. Tym razem w swoich mediach społecznościowych opublikowała najpierw zdjęcia w bikini, a potem pochwaliła się przepiękną sesją zdjęciową. Fani byli zachwyceni!

Kim Kardashian wygląda olśniewająco! Pokazała zdjęcia z nowej sesji

Kim Kardashian to ulubienica Amerykanów, którzy z zapartym tchem śledzą tamtejszy show-biznes. Od lat króluje w nim rodzina Kardashianów, a Kim uwielbia życie na świeczniku. 

Z chęcią dzieli się z mediami i swoimi fanami sporą częścią swojego życia prywatnego. 

Dlatego też regularnie prowadzi swoje konto społecznościowe, gdzie jest w nieustannym kontakcie z internautami, którzy ją śledzą i niemal codziennie publikuje nowe zdjęcia. 

Fani Kim ostatnio obserwowali jej potyczki z mężem, z którym pozostaje w separacji, Kanye Westem, i widzieli, jak gwiazda wypoczywa na piaszczystej plaży. Teraz jednak z urlopu wróciła już do aktywności zawodowej i właśnie podzieliła się efektem pracy na planie zdjęciowym. 

Kim pozowała do sesji z kwiatami i w bardzo kobiecych strojach, co zachwyciło internautów równie mocno, co Kardashian w bikini. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda olśniewająco i chyba nowy związek z Petem Davidsonem jej służy! 

Reklama

Zobacz również: Kochanka Kanye Westa przemówiła. Zdradza szczegóły ich związku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy