Reklama

Reklama

Kinga Zawodnik zachwyciła w programie. Tak pomaga ludziom

Kinga Zawodnik trafiła do telewizji dość niedawno i z miejsca zdobyła serca widzów. Jest gospodynią programów "Dieta czy cud" oraz "Pierwszy raz Kingi". Tym razem gwiazda była gościem "Daj się wyczaić", który prowadzi stylistka Jola Czaja-Przesmycka. Jej chęć życia w radości i miłości jest dosłownie zaraźliwa, co mogli zobaczyć widzowie programu!

Niemal zawsze uśmiechnięta, radosna i chodzący wulkan energii - oto Kinga Zawodnik. Przed pojawieniem się w telewizji pracowała w aptece. Dziś prowadzi programy poruszające tematykę odchudzania. Kocha siebie i swoje ciało bez względu na jego rozmiar, ale podkreśla, że chce zdrowo żyć. 

W najnowszej odsłonie "Daj się wyczaić" jej wizerunek został poddany metamorfozie pod okiem stylistki Joli Czai - z bardzo naturalnego na gwiazdorski pod każdym względem. 

Kinga na co dzień stawia na naturalność, a teraz możemy ją zobaczyć w niezwykle pięknym, zrobionym przez makijażystkę Annę Orłowską, makijażu oraz fryzurze spod ręki Ewy Pieczarki. 

Reklama

Ale to nie wszystko. Również stylizacje zwalają z nóg i podkreślają, że kobieta jest piękna bez względu na to, jaki rozmiar ubrań nosi. 

Prowadząca program - Jola Czaja - pragnęła podarować Kindze w prezencie idealny dzień, w którym mogłaby się zrelaksować i nieco się rozpieścić. 

Wanna pełna balonów, śniadanie na dachu wieżowca, siłownia w wieczorowym wydaniu i spacer w szpilkach pod gwiazdami - tak Zawodnik spędziła swój "wyczajony" dzień z dream teamem gwiazd show-biznesu. 

Czy bycie gwiazdą pozbawiło ją naturalności? Czy czasochłonne przygotowania starły z jej twarzy promienny uśmiech? I czy bycie "wyczajoną" jest przygodą dla wszystkich kobiet?

Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w najnowszym odcinku "Daj się wyczaić", który został zrealizowany z przymrużeniem oka, by wywołać uśmiech na twarzach widzów. Dodatkowo, metamorfoza Kingi Zawodnik została uwieczniona na zdjęciach przez Wojtka Białego w hotelu Crown Plaza Warsaw, z którego widok na naszą stolicę zapiera dech w piersiach. 

Tylko u nas obejrzycie przedpremierowo kolejny odcinek "Daj się wyczaić"! (produkcja Zostań Jutuberem). Zobaczcie, jak zmieniła się Kinga Zawodnik: 

***  Więcej odcinków "Daj się wyczaić" znajdziecie na kanale Czaja Wyczaja.   

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje