Reklama

Reklama

Kirsten Dunst i Jesse Plemons stanęli na ślubnym kobiercu

Kirsten Dunst i Jesse Plemons są w związku od sześciu lat, ale dopiero teraz zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Poznali się na planie filmu "Fargo" w 2015 roku, a teraz ich związek wszedł na kolejny etap.

Kirsten Dunst i Jesse Plemons tworzą zgrany duet nie tylko na kinowym ekranie. Para poznała się siedem lat temu na planie filmu "Fargo". Aktorka rozstała się z ówczesnym partnerem i związała się z Jesse Plemonsem. Razem wychowują dwójkę dzieci, a teraz ich związek czeka nowy etap. Jak donoszą zagraniczne media, Kirsten Dunst i Jesse Plemons stanęli na ślubnym kobiercu.

Kirsten Dunst i Jesse Plemons wzięli ślub

Okazuje się, że aktorska para, która ma za sobą sześcioletni staż związkowy, postanowiła zalegalizować swój związek. Jak donoszą zagraniczne media, Kirsten Dunst i Jesse Plemons z ubiegły weekend stanęli na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie sakramentalne "tak". 

Reklama

Zgodnie z informacjami Page Six para wzięła ślub na Jamajce. Aktorzy na tę szczególną okoliczność wybrali luksusowy kurort GoldenEye w Ocho Rios. Radosne informacje w rozmowie z serwisem potwierdził przedstawiciel aktorki.

***

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kirsten Dunst | Jesse Plemons

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy