Klaudia El Dursi pokazała, jak szykuje się na święta. "Mrożę i wyciągam w wigilię"

W domu Klaudii El Dursi przygotowania do świąt idą pełną parą. Na swoim Instagramie gwiazda podzieliła się zdjęciem ze świątecznych przygotowań. "Klaudia nawet przy robieniu pierogów wygląda olśniewająco i zniewalająco, jak?" - piszą fani.

Klaudia El Dursi pokazała, jak przygotowuje się na święta
Klaudia El Dursi pokazała, jak przygotowuje się na święta TRICOLORS/East News East News

Mimo że do świąt pozostało jeszcze trochę czasuKlaudia El Dursi go nie marnuje! Celebrytka pokazała swoim fanom, jak przygotowuje się do Bożego Narodzenia.

Klaudia El Dursi — kariera

Klaudia El Dursi swoją rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w ósmej edycji programu "Top Model". Swoim pięknem i charyzmą zachwyciła jurorów, którzy wręczyli jej złoty bilet, będący specjalną przepustką do domu modelek. Mimo że nie doszła do finału, gwiazda stała się ulubienicą widzów. 

Obecnie Klaudia El Dursi prowadzi program "Hotel Paradise", gdzie wspiera uczestników, spotyka się z nimi na "Rajskich Rozdaniach" i sędziuje konkursy na plaży.

Gwiazda robi też dużą karierę w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje już ponad 900 tys. osób. El Dursi dzieli się tam zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym, publikując rodzinne zdjęcia, wspomnienia z podróży, a także modne stylizacje.

Klaudia el Dursi znana jest jako prowadząca programu "Hotel Paradise"
Klaudia el Dursi znana jest jako prowadząca programu "Hotel Paradise"Pawel Wodzynski/East NewsEast News

Klaudia El Dursi już gotowa na święta? Oszczędza sobie gotowania w Wigilię

Klaudia El Dursi od niedawna mieszka w nowym apartamencie. W mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciami swojego eleganckiego, dużego łóżka, a także minimalistycznego salonu. Teraz przyszedł czas na pokazanie kuchni.

Na Instagramie gwiazdy pojawił się nowy post, który pokochali jej fani. Na opublikowanych zdjęciach Klaudia pozuje wraz z ulepionymi przez siebie pierogami. 

Czy skoro mówi się pierniczenie, to ja teraz pieroguje ? Niezależnie od nomenklatury i wina zamiast wałka to będą pyszne święta
napisała gwiazda.

Gwiazda ma bardzo sprytny sposób na świąteczne pierogi. Zamiast lepić je w dzień Wigilii, przygotowuje je z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Następnie mrozi je i rozmraża dopiero na święta.

Fani są zachwyceni

W komentarzach fani piali z zachwytu. Jedni zachwycali się pięknem gwiazdy podczas gotowania, inni byli pod wrażeniem wyglądu ręcznie robionych pierogów:

Klaudia nawet przy robieniu pierogów wygląda olśniewająco i zniewalająco, jak?
Piękna nawet w kuchni przy pierogach
No Klaudia gratulacje sama robisz pierogi tego bym się nie spodziewała
Tchnienie świeżości o poranku
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas