Klaudia El Dursi w seksownych stylizacjach. Jej grzywka podzieliła fanów

Klaudia El Dursi przebywa obecnie w Kolumbii, gdzie kręcone są kolejne sezony "Hotelu Paradise". Prowadząca program dodała na swojego Instagrama nagranie, na którym pozuje w trzech stylizacjach. Na jednym z ujęć ma grzywkę, która nie wszystkim fanom przypadła do gustu.

Klaudia El Dursi zaprezentowała się w trzech stylizacjach
Klaudia El Dursi zaprezentowała się w trzech stylizacjachVIPHOTOEast News

Zachwycające kreacje Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Popularność zyskała w programie "Top Model", gdzie jako pierwsza w historii polskiej edycji otrzymała złoty bilet, a ostatecznie zajęła piąte miejsce. Od kilku lat natomiast prowadzi "Hotel Paradise" i zachwyca swoimi stylizacjami z planu.

Prezenterka w każdym odcinku pojawia się w innej, starannie dobranej kreacji. Podczas uroczystości rajskich rozdań są to wieczorowe suknie, natomiast w trakcie konkurencji dla uczestników najczęściej ma na sobie stroje plażowe. El Dursi w każdej ze stylizacji prezentuje się niezwykle dostojnie i elegancko.

Klaudia El Dursi w nowych stylizacjach

Obecnie El Dursi przebywa w Kolumbii, gdzie nagrywane są kolejne sezony "Hotelu Paradise". Kobieta chętnie dzieli się zdjęciami i nagraniami z planu na swoim instagramowym profilu. Tym razem dodała filmik, na którym kolejno pozuje w trzech stylizacjach.

Pierwsza z nich to krótki, srebrny, błyszczący top z półgolfem. Jednak uwagę przykuwa na nim grzywka gwiazdy. Z kolei następna stylizacja posiada bardzo skąpą górę i zasłania jedynie biust. Materiał jest niezwykle ciekawie połączony z szyją dzięki specjalnej ozdobie. Ostatnia kreacja to dwuczęściowy zestaw ze świecącego materiału w panterkę.

Fani są zachwyceni stylizacjami El Dursi. W komentarzach można przeczytać wiele pozytywnych słów:

Teoria "ładnemu we wszystkim ładnie" potwierdza się tutaj w 120%
Wygladasz jak Anastasia z 50 twarzy Greya z grzywka! Pieknie
Zdecydowanie lepiej bez grzywki
Marek Torzewski o raku: Bliscy przeżywają bardziej, a nikt się nimi nie opiekuje. "Zdanowicz pomiędzy wersami" INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas