Klaudia El Dursi w skąpym bikini

Klaudia El Dursi zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w „Top Model”. Przeszła do historii programu jako jego najstarsza finalistka.

Klaudia El Duris publikuje w sieci śmiałe zdjęcia
Klaudia El Duris publikuje w sieci śmiałe zdjęciaKamil PiklikiewiczEast News

Kiedy El Dursi zgłosiła się na casting, miała 30 lat. Modelka jest matką dwójki dzieci i do dawna próbuje zaistnieć w polskim show-biznesie. Na koncie ma m.in. udział w rozbieranej sesji dla "Playboya" i kilka niewielkich rólek w filmach i serialach.

Teraz zaś Klaudia dostała od stacji TVN kolejną szansę: poprowadzi polską edycję formatu "Paradise Hotel", cieszącego się za granicą dużą popularnością. Reality show jest przeznaczony dla atrakcyjnych singli, którzy przed kamerami będą poszukiwać miłości.

Poczynania modelki wzbudzają duże zainteresowanie: jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie 411 tys. użytkowników! Sama El Dursi wie doskonale, jak przyciągnąć uwagę internautów i chętnie dzieli się w sieci bardzo śmiałymi zdjęciami.

Taka jest np. jej najnowsza fotka, do której pozuje w skąpym, pomarańczowym bikini. El Dursi wynurza się z basenu, prezentując kobiece kształty, a fani nie szczędzą jej komplementów.

Też jesteście fanami egzotycznej urody modelki?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas