Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio karmi piersią! Pokazała intymne zdjęcie

Klaudia Halejcio niedawno została mamą i jest z tego powodu najszczęśliwsza na świecie. Rodzicielstwo jej służy i gwiazda chętnie pokazuje małą Nel w swoich mediach społecznościowych. Tym razem Klaudia Halejcio podzieliła się z fanami niezwykle intymnym zdjęciem.

Klaudia Halejcio szczerze o byciu mamą

 Klaudia Halejcio ma za sobą poród i było to dla niej niezwykle emocjonalne wydarzenie. Teraz już emocje nieco opadły i świeżo upieczona mama uczy się życia z maleństwem. 

Nel, bo tak gwiazda nazwała swoje pierwsze dziecko, zawładnęła jej życiem i jest to zupełnie normalny etap w macierzyństwie. 

Gwiazda spędza z maluszkiem całe dnie i widać, że sprawia jej to ogrom radości. Odkąd Klaudia Halejcio została mamą dzieli się z fanami nagraniami i zdjęciami z córeczką, a także przemyśleniami dotyczącymi rodzicielstwa. 

Klaudia Halejcio karmi piersią

Tym razem na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym karmi swoją pociechę piersią. 

Zdjęcie, na którym gwiazda uchwyciła intymny moment karmienia, bardzo spodobało się fanom, a wiele mam w komentarzach zgodziło się ze słowami Klaudii. 

Swoje zdanie wyraziła także Maja Bohosiewicz, matka dwójki dzieci, która bardzo szczerze i otwarcie mówi o blaskach i cieniach macierzyństwa. 

Reklama

Przygoda, jaką jest macierzyństwo przynosi wiele radości i wzruszeń, ale jest ogromnym wyzwaniem i nie brakuje także tych gorzkich łez. Klaudia Halejcio należy do tej grupy sławnych mam, które nie chcą ukrywać tego, że niekiedy jest im ciężko, a poród i czas połogu często wiąże się z bólem i niewyspaniem. 

Gwiazda jednak w swoich mediach społecznościowych stara się pokazać obie strony medalu. 

***
Zobacz również: 

Klaudia Halejcio kilka dni po porodzie. Fani zaskoczeni

Klaudia Halejcio pokazała twarz dziecka. Oto jej córka Nel

Klaudia Halejcio jest w ciąży!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio | Klaudia Halejcio urodziła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje