Reklama

Reklama

Kocie ruchy Lewandowskiej z hiszpańskim tancerzem. Co na to Robert?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wraz z córkami już od kilku miesięcy mieszkają w Hiszpanii. Teraz Anna Lewandowska ma jeszcze więcej obowiązków na głowie, jednak znajduje czas na to, aby dzielić się z fanami kulisami z życia prywatnego i stale uczyć się nowych rzeczy. Ostatnio postanowiła nauczyć się kroków tanecznych pod okiem hiszpańskiego instruktora.

Wszystko wskazuje na to, że Anna Lewandowska na dobre zadomowiła się w Hiszpanii. Gwiazda nie próżnuje i stale się rozwija - tym razem postawiła na taniec. Ostatnio na swoim Instagramie wstawiła filmik, na którym wywija na parkiecie ze swoim hiszpańskim instruktorem, Matthiasem Fonta.

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała rodzinne zdjęcia. Kadry z Barcelony zachwyciły internautów

Anna Lewandowska wywija na parkiecie z Hiszpanem

Anna Lewandowska po raz kolejny udowodniła fanom, że jest wszechstronnie uzdolniona, a jej umiejętności sportowe sprawdzają się również na parkiecie. Zapisała się nawet na lekcje tańca do Mathiasa Fonta, zawodowego tancerza, specjalizującego się m.in. w salsie i bachacie. Trenerce przypadł do gustu zwłaszcza taniec z Dominikany, a w zmysłowej bachacie odnalazła się wprost zawodowo.

Reklama

Choć ten rodzaj tańca wymaga niezwykłej bliskości z partnerem, gwiazda uspokoiła swoich fanów - okazuje się bowiem, że Robertowi przypadł do gustu taniec żony. 

Myślicie że jest szansa, że będziemy mogli podziwiać taneczne umiejętności Anny Lewandowskiej w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

***

Zobacz również: 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. Wydali wspólne oświadczenie

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała nagranie z mężem. "Miłość jak u nastolatków"

Kourtney Kardashian znów zachwyca. Co za stylizacja!

K

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy