Reklama

Reklama

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. Wydali wspólne oświadczenie

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski publicznie ogłosili, że nie są już razem. Sytuację opisali w mediach społecznościowych we wspólnym oświadczeniu. Wspomnieli również o trzyletniej córce.

To już oficjalne - Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zakończyli swój związek. Wiadomość ta zaskoczyła i zasmuciła wszystkich, którzy kibicowali tej relacji. Aktorzy chcąc publicznie poinformować o rozstaniu, postanowili wydać wspólne oświadczenie na Instagramie. Zaznaczyli w nim, że to jedyny ich komentarz w tej sprawie. Nie pominęli też we wpisie swojej 3-letniej córki, Helenki.

Czytaj więcej: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. Jest oświadczenie

Reklama

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie są już razem

Jeszcze we wtorek - 11 października, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zjawili się razem na imprezie Party Fashion Night. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że celebryci pozowali do zdjęć osobno. Nietypowa i nieco krępująca sytuacja obiegła bardzo szybko polskie media, a kilka godzin później Warnke i Stramowski postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości i poinformować o swojej decyzji. Wyjawili również przyczynę rozstania.

Zobacz też: Piotr Stramowski pozuje z żoną. Jej strój niewiele zasłania

Na obu instagramowych profilach szybko posypały się komentarze. Fani nie kryli rozczarowania - byli bowiem przekonani, że związek Stramowskiego i Warnke jest jedną z najbardziej trwałych relacji w polskim show-biznesie. Głos zabrały również gwiazdy - Maffashion  oraz Natalia Siwiec.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli parą od 10 lat. Zaczęli spotykać się w 2012 roku, w 2016 wzięli ślub, a trzy lata później na świat przyszła ich córka Helena.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy