Reklama

Reklama

Kolejny ślub w "Rolnik szuka żony". Ale zaskoczenie!

Jesienią tego roku Telewizja Polska wyemituje szósty sezon programu „Rolnik szuka żony”. W święta wielkanocne widzowie poznali kolejnych uczestników show.

Zasady są dość proste - rolnicy (a czasem także rolniczki) na postawie nadesłanych listów wybierają osoby, które przypadły im do gustu. Podczas kolejnych spotkań decydują, kogo zaprosić do swoich domów. Ostatecznie powinni zdecydować się na jedną wybrankę lub wybranka.

Reklama

W historii programu nie brakowało kłótni, rozczarowań i rozstań. Ale producenci i tak mogą być z siebie dumni. Kilka par stanęło bowiem na ślubnym kobiercu, a nawet doczekało się potomstwa!

Okazuje się, że wkrótce "tak" powie sobie kolejna para z programu. Tajemnicę zdradził Łukasz Sędrowski - jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show. Na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie zaproszenia ślubnego, na którym widnieje napis "Kasia i Piotrek".

Wszystko jest więc już jasne! Na małżeństwo zdecydowali się uczestnicy czwartej edycji, którzy są rodzicami rocznego Aleksa.

W komentarzach nie brakuje gratulacji dla narzeczonych oraz życzeń dobrej zabawy dla Łukasza. Dołączamy się do nich i gratulujemy Kasi i Piotrowi!

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje