Reklama

Reklama

Koncert Coldplay w Polsce. Zaskoczyli fanów i zagrali piosenkę Czesława Niemena!

Zespół Coldplay wystąpił w Warszawie. Na Stadionie Narodowym zgromadziło się kilkadziesiąt tysięcy polskich fanów. Grupa muzyczna na czele z Chrisem Martinem przygotowała na koncert kilka niespodzianek.

Coldplay na koncercie w Warszawie

W piątek 8 lipca do Polski zawitał niezwykle popularny zespół Coldplay. Brytyjscy muzycy wystąpili na Stadionie Narodowym, który wypełnił się w całości. Dla fanów grupy było to wielkie muzyczne wydarzenie - na koncert w naszym kraju czekali kilka lat. 

Coldplay postanowił odwdzięczyć się swoim wielbicielom za tak liczne przybycie na ich występ. Wokalista Chris Martin przekazał w pewnym momencie kilka słów do Ukraińców i wystąpił z muzykiem z ich kraju.

Niemen wybrzmiał na Stadionie Narodowym

To nie był jednak koniec niespodzianek przygotowanych na ten wieczór przez zespół. Kiedy muzycy przeszli z głównej sceny na mniejszą, atmosfera stała się bardzo kameralna. I właśnie wtedy Coldplay zaskoczył wszystkich piosenką Czesława Niemena!

Reklama

Zespół zagrał fragment "Snu o Warszawie". Fani zgromadzeni na Stadionie Narodowym byli niezwykle poruszeni ruchem Coldplay - zaczęli bić brawo, a niektórzy uronili nawet łzę wzruszenia.

***

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Coldplay | Czesław Niemen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy