Reklama

Reklama

Koroniewska eksponuje umięśnione ciało na kuchennym blacie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor cieszą się nowym domem w Hiszpanii. W wyśmienitych nastrojach, regularnie dzielą się chwilami z codziennego życia. W trakcie upalnego lata opublikowali zdjęcie, na którym Koroniewska wskoczyła na kuchenny blat w samym bikini! Fani nie kryją zachwytu.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to niezwykle pozytywna para show-biznesu, która cieszy się dużą sympatią w sieci.

Czytaj też: Koroniewska narzeka na przeprowadzkę 

Koroniewska sławę zdobyła dzięki roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość" i wielu fanów żałuje, że aktorka odeszła z serialu. Maciej Dowbor zaś to jeden z najbardziej wziętych prezenterów telewizyjnych. Oboje są aktywni w mediach społecznościowych, lubią to co robią, dlatego jakiś czas temu uruchomili swój internetowy cykl rozmów - "Domówka u Dowborów".

Reklama

Zobacz także: Dowbor i Koroniewska kupili dom w Hiszpanii

Dom Dowborów w Hiszpanii niczym posiadłość marzeń

Jak się niedawno okazało, teraz mają okazję do zorganizowania domówki z prawdziwego zdarzenia, bowiem para niedawno zakupiła dom w Hiszpanii. Po skończonym remoncie wreszcie mogą cieszyć się wspólnymi chwilami w wymarzonej posiadłości.

Zobacz również: Maciej Dowbor przeszedł metamorfozę

Jak można zauważyć na Instagramie, wnętrza rezydencji robią wrażenie - dom urządzony jest w nowoczesnych stylu, królują jasne barwy, a cała rodzina może na co dzień relaksować się w ogromnym ogrodzie i zażywać kąpieli w basenie. 

Fani zazdroszczą Koroniewskiej figury

Ostatnio Koroniewska zamieściła zdjęcie z mężem, gdzie reklamują blat kuchenny. Zrobiła to w bardzo oryginalny sposób - założyła skąpe bikini i wskoczyła na ladę prezentując się przy tym wyśmienicie. Widać, że aktorka dba o zdrową dietę i jest aktywna fizycznie - jej smukłe ciało i mięśnie na brzuchu mówią same za siebie. 

Fani w komentarzach nie kryją podziwu: 

Dowborowie są na zdjęciu jak zwykle w świetnych nastrojach. Widać hiszpański klimat im służy - nie ma się z resztą co dziwić. Nie każdy ma możliwość spędzania wakacji we własnej posiadłości nad Morzem Śródziemnym. Małżonkom możemy pozazdrościć i życzyć tak wyśmienitej formy na długie lata.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy