Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian i Scott Disick chcą ratować swój związek

37-letnia celebrytka wróciła do Scotta, z którym ma troje dzieci. Masona, Penelope i rocznego Reigna. Para chce zrobić wszystko, co w jej mocy, aby już nigdy nie doszło do kolejnego rozstania.

W rozmowie z "RadarOnline.com" źródło podało: - Kourtney i Scott mogą wreszcie być ze sobą całkowicie szczerzy. Uświadomili sobie, że są sobie pisani, więc będą robili co w ich mocy, aby ten związek się nie rozpadł.

Reklama

Mówi się, że para uczęszcza na terapię, aby ratować swój związek. Osoby z otoczenia Kourtney twierdzą, że celebrytka bardzo się cieszy, że ona i Scott znów będą żyli jak rodzina.

Kourtney wie, że dzięki terapii, w której będą brały udział również ich dzieci, spełni się jej marzenie i będzie mogła tworzyć ze Scottem prawdziwą rodzinę. - podało źródło.

Scott od roku stara się zmienić swoje życie i chodzi za zajęcia z prywatnym terapeutą, który pomaga mu wyjść na prostą.

Gwiazdy reality show "Z kamerą u Kardashianów" wyznały wcześniej, że marzy im się duża rodzina. Kourtney powiedziała, że najchętniej miałaby sześcioro dzieci. Osoba z otoczenia Kourtney i Scotta dodała również, że celebrytka chce ratować związek ze Scottem, ponieważ nie chciałaby, aby jej przyszłe dzieci miały innych ojców.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje