Kourtney Kardashian i Scott Disick chcą ratować swój związek

37-letnia celebrytka wróciła do Scotta, z którym ma troje dzieci. Masona, Penelope i rocznego Reigna. Para chce zrobić wszystko, co w jej mocy, aby już nigdy nie doszło do kolejnego rozstania.

W rozmowie z "RadarOnline.com" źródło podało: - Kourtney i Scott mogą wreszcie być ze sobą całkowicie szczerzy. Uświadomili sobie, że są sobie pisani, więc będą robili co w ich mocy, aby ten związek się nie rozpadł.

Reklama

Mówi się, że para uczęszcza na terapię, aby ratować swój związek. Osoby z otoczenia Kourtney twierdzą, że celebrytka bardzo się cieszy, że ona i Scott znów będą żyli jak rodzina.

Kourtney wie, że dzięki terapii, w której będą brały udział również ich dzieci, spełni się jej marzenie i będzie mogła tworzyć ze Scottem prawdziwą rodzinę. - podało źródło.

Scott od roku stara się zmienić swoje życie i chodzi za zajęcia z prywatnym terapeutą, który pomaga mu wyjść na prostą.

Gwiazdy reality show "Z kamerą u Kardashianów" wyznały wcześniej, że marzy im się duża rodzina. Kourtney powiedziała, że najchętniej miałaby sześcioro dzieci. Osoba z otoczenia Kourtney i Scotta dodała również, że celebrytka chce ratować związek ze Scottem, ponieważ nie chciałaby, aby jej przyszłe dzieci miały innych ojców.


Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje