Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian szczerze o in vitro: „Dla mnie to nie było najlepsze doświadczenie”

Kourtney Kardashian i Travis Barker starają się o dziecko. W kolejnym odcinku show „The Kardashians” Kourtney szczerze opowiada o komplikacjach związanych z in vitro. W mocnych słowach komentuje również to, co niektórzy piszą o niej w mediach społecznościowych.

Kourtney Kardashian szczerze o chęci posiadania dziecka z Travisem Barkerem, depresji i komentarzach dotyczących jej wagi. W rozmowie ze swoją matką, Kris Jenner, Kourtney opowiedziała o komplikacjach, jakich doświadcza w związku z in vitro. Kardashian zdradziła, że to m.in. stany depresyjne i przybieranie na wadze

Kourtney jest już mamą trojga dzieci: 11-letniego Masona, 9-letniej Penelope i 6-letniego Reigna, które są owocem jej związku z byłym partnerem Scottem Disickiem. Travis Barker jest już natomiast tatą 18-letniego Landona i 16-letniej Alabamy ze związku z Shanna Moakler.

Reklama

Kourtney Kardashian i Travis Barker o tym, że planują powiększenie rodziny, informowali już w oficjalnym zwiastunie "The Kardashians".

Zobacz również: Gabby Epstein kusi w lateksowym staniku

Kourtney Kardashian szczerze o in vitro

W kolejnym odcinku show "The Kardashians" Kris Jenner zapytała swoją najstarszą córkę, jak wyglądają obecnie jej wizyty u lekarza.

- Okropnie — odpowiedziała Kourtney i zwierzyła się swojej matce, że "in vitro nie jest dla niej najlepszym doświadczeniem".

Najstarsza córka Kris Jenner przyznała, że przez leki jej samopoczucie nie jest najlepsze i co więcej — dotknęła ją wczesna menopauza. Kourtney dodała również, że leki powodują u niej stany depresyjne.

Kris była zaskoczona takim obrotem sprawy, ponieważ jak stwierdziła - "nigdy nie widziała Kourtney szczęśliwszej".

Kris podzieliła się z córką swoim doświadczeniem, gdy w 1994 roku poroniła. - Moje ciało całkowicie się wyłączyło. Miałam zły humor, byłam przygnębiona. Przydarzyło mi się to samo, o czym mi powiedziałaś - przyznała Jenner.  

Kourtney przyznała, że z Travisem starają się o dziecko, ponieważ "chcą zrobić coś razem".

- Chcesz sprowadzić na świat własne dziecko, własną miłość. Oboje dokładnie wiecie, jak to jest mieć dziecko, a teraz chcesz to zrobić z miłością swojego życia - przyznała Kris Jenner.

Kourtney w mocnych słowach o komentarzach w sieci

Kourtney w mocnych słowach odniosła się również do komentarzy w mediach społecznościowych.

- Każdy zawsze pisze: Kourtney jest w ciąży, Kourtney przytyła - powiedziała. - Moim zdaniem to niegrzeczne oceniać ludzi, jeśli nie wie się, przez co aktualnie przechodzą.

Zobacz również: Co się stało z synową Dagmary Kaźmierskiej?

Kourtney Kardashian świętuje urodziny

18 kwietnia Kourtney Kardashian świętowała swoje 43. urodziny. Celebrytka na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia ze swoim ukochanym Travisem Barkerem i dziećmi.

- Jestem wdzięczna za wszystkie błogosławieństwa, których Bóg udzielił mi w moim 43. roku życia - napisała Kourtney.

***

Zobacz również: 

Antoni Królikowski przyłapany z nową ukochaną. Co wyprawiało się w samochodzie?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy