Kourtney Kardashian szczerze o in vitro: „Dla mnie to nie było najlepsze doświadczenie”

Kourtney Kardashian i Travis Barker starają się o dziecko. W kolejnym odcinku show „The Kardashians” Kourtney szczerze opowiada o komplikacjach związanych z in vitro. W mocnych słowach komentuje również to, co niektórzy piszą o niej w mediach społecznościowych.

Kourtney Kardashian opowiedziała o komplikacjach związanych z in vitro. "Dla mnie nie było to najlepsze doświadczenie"
Kourtney Kardashian opowiedziała o komplikacjach związanych z in vitro. "Dla mnie nie było to najlepsze doświadczenie"Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagicGetty Images

Kourtney Kardashian szczerze o chęci posiadania dziecka z Travisem Barkerem, depresji i komentarzach dotyczących jej wagi. W rozmowie ze swoją matką, Kris Jenner, Kourtney opowiedziała o komplikacjach, jakich doświadcza w związku z in vitro. Kardashian zdradziła, że to m.in. stany depresyjne i przybieranie na wadze.

Kourtney jest już mamą trojga dzieci: 11-letniego Masona, 9-letniej Penelope i 6-letniego Reigna, które są owocem jej związku z byłym partnerem Scottem Disickiem. Travis Barker jest już natomiast tatą 18-letniego Landona i 16-letniej Alabamy ze związku z Shanna Moakler.

Kourtney Kardashian i Travis Barker o tym, że planują powiększenie rodziny, informowali już w oficjalnym zwiastunie "The Kardashians".

Kourtney Kardashian szczerze o in vitro

W kolejnym odcinku show "The Kardashians" Kris Jenner zapytała swoją najstarszą córkę, jak wyglądają obecnie jej wizyty u lekarza.

- Okropnie — odpowiedziała Kourtney i zwierzyła się swojej matce, że "in vitro nie jest dla niej najlepszym doświadczeniem".

Najstarsza córka Kris Jenner przyznała, że przez leki jej samopoczucie nie jest najlepsze i co więcej — dotknęła ją wczesna menopauza. Kourtney dodała również, że leki powodują u niej stany depresyjne.

Kris była zaskoczona takim obrotem sprawy, ponieważ jak stwierdziła - "nigdy nie widziała Kourtney szczęśliwszej".

Mam na tym świecie wszystko, z czego mogę się cieszyć. Po prostu czuję się trochę nieswojo, jakbym nie była sobą. Jestem humorzasta, czasami zachowuję się jak wariatka.

Kris podzieliła się z córką swoim doświadczeniem, gdy w 1994 roku poroniła. - Moje ciało całkowicie się wyłączyło. Miałam zły humor, byłam przygnębiona. Przydarzyło mi się to samo, o czym mi powiedziałaś - przyznała Jenner.

Kourtney przyznała, że z Travisem starają się o dziecko, ponieważ "chcą zrobić coś razem".

- Chcesz sprowadzić na świat własne dziecko, własną miłość. Oboje dokładnie wiecie, jak to jest mieć dziecko, a teraz chcesz to zrobić z miłością swojego życia - przyznała Kris Jenner.

Kourtney w mocnych słowach o komentarzach w sieci

Kourtney w mocnych słowach odniosła się również do komentarzy w mediach społecznościowych.

- Każdy zawsze pisze: Kourtney jest w ciąży, Kourtney przytyła - powiedziała. - Moim zdaniem to niegrzeczne oceniać ludzi, jeśli nie wie się, przez co aktualnie przechodzą.

Kourtney Kardashian świętuje urodziny

18 kwietnia Kourtney Kardashian świętowała swoje 43. urodziny. Celebrytka na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia ze swoim ukochanym Travisem Barkerem i dziećmi.

- Jestem wdzięczna za wszystkie błogosławieństwa, których Bóg udzielił mi w moim 43. roku życia - napisała Kourtney.

***

Zobacz również: 

Rzeżucha nie tylko na świątecznym stole. Uprawa w domu jest łatwa i taniaInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas