Reklama

Reklama

Kris Jenner pozostawi po sobie makabryczny spadek. Córki były w szoku!

Kris Jenner to jedna z najbardziej znanych osobowości medialnych. Kobieta wraz z całą rodziną występuje w programie "The Kardashians", gdzie ostatnio zaskoczyła swoje córki nietypowym wyznaniem. Okazuje się, że pozostawi po sobie makabryczny spadek.

Kris Jenner to matka słynnych "Kardashianek". Z Robertem Kardashianem doczekała się czwórki dzieci: Kourtney, Kim, Khloe i Roberta jr. Z kolei z drugiego małżeństwa z Caitlyn Jenner (przed korektą płci Bruce) ma dwie córki - Kendall i Kylie.

Makabryczny spadek po Kris Jenner

Przez wiele lat nadawany był program z udziałem całej rodziny "Z kamerą u Kardashianów". Obecnie trwa emisja kontynuacji - "The Kardashians". W najnowszym odcinku Kris Jenner zaskoczyła swoje córki nietypowym wyznaniem.

O jakie dokładnie kości chodzi? Otóż kobieta przeszła niedawno operację wstawiania endoprotezy stawu biodrowego. Oznacza to, że Kris Jenner zostawiłaby swoim córkom i wnukom w spadku nie tylko miliony dolarów, ale także coś wyjątkowo osobliwego.

Reklama

Kylie i Khloe, która również była obecna przy rozmowie, nie podzieliły jednak entuzjazmu matki. Były zaskoczone jej wyznaniem i wspólnie uznały, że taki spadek byłby dziwny i przerażający.

Zobacz również: Chloe Ferry dodała pikantne zdjęcie! Zrobiła to, by zdenerwować byłego?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kris Jenner | Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy